2014 Yarenleri! :)

canımsııınnn hep yanındayım yavrummm♥ evet kuzumm arkandayımmm olmaz mııı? arada masal gibi geliyor arada 5 dakika sonra gelecekmiş gibi heyecanlanıyorum pek acayibim

hakkınızda hayırlısı olsun bebeğiimmmm seven herkes kavuşsun inşallah
Amin tatlım amin :) Bakalım daha neler bekliyor bizleri. Ama dedim ya sabrın sonu selamettir sabredip selamete kavuşucaz Allah'ın izniyle. Askerlerimiz de er geç hatalarını anlayacaktır elbet :)

Benimki gideli neredeyse 2 ay oldu ve hiç çıkmadım diyor askerliğini de istanbul hasdalda yapıyordu önceden şimdi istanbul hadimköyde yapıyor yazıcı birde
Her yerde ıygulama farklı oluyo hayatım.. Ama 2 ayda uzun bi süre yaa belkide bu haftasonu çıkıcaktır.. Konuştuğunuzda sorarsın fıstık..

Aaahhh allahım uaa öğretmen olmak varmış şu memlekette neyse bizimde yarın tatil, haftaya cuma tatil.. Bunada şükür diyelim

Bencedee onu bulamayanlarda var ahahahah :))))) vala tatılı olmasa cekılmez bu meslek yanı ben tatılı ıcın sevıyorum :))) Ben yarın gdcem okula gosterımız var ama yagmur da yagacak nasl olacak blmıyrm :))

Benimki gideli neredeyse 2 ay oldu ve hiç çıkmadım diyor askerliğini de istanbul hasdalda yapıyordu önceden şimdi istanbul hadimköyde yapıyor yazıcı birde

alalalala emınmısın canm ckmadgna nasl ckmaz ya benmkıde ıstanbulda 2 hafta sora cıktıı

Bencedee onu bulamayanlarda var ahahahah :))))) vala tatılı olmasa cekılmez bu meslek yanı ben tatılı ıcın sevıyorum :))) Ben yarın gdcem okula gosterımız var ama yagmur da yagacak nasl olacak blmıyrm :))
Kıııız bizim stajerlerimiz başladı bu hafta.. Koskoca üniversiteye giden insanlar ama 3 günde başım şişti yaa.. Harbi öğretmenlik möğretmenlik zor işşşş

Kıııız bizim stajerlerimiz başladı bu hafta.. Koskoca üniversiteye giden insanlar ama 3 günde başım şişti yaa.. Harbi öğretmenlik möğretmenlik zor işşşş

millet kolay sanıo atıp tutuo delı oluyorum :)) Vala kafa beyın kalmıo sessz bı yere gırınce oh dyrm benmkıler kuduruo bagıra cagıra bı hal oluıyrm :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…