2014 Yarenleri! :)

Ayrıldık canım sebepsiz yere sıkılmış bunalmış hayattan soğutmuşum o kadar çabaladım ayrılmasın diye ama en sonunda bende tamam dedim çok sıkıldım ama çok seviyorum napıcam bilmiyorum..
tatlim yazdiklarini okudumda bizi.anlatmissin sanki bizde de durumlar.ayni

İyi akşamlar kızlar nerdeyse 100 sayfa okudum gözlerim bulandı
kızlar bu ara bizde çok tartışıyoruz size tavsiyem konu uzamaya başladığı an uykum geldi veya misafir geldi vs vs bişi uydurun konuşmayın sonrasında hiçbirşey olmamış gibi konuşun ee nasılsın aşkım:) gibi.
çünkü ne kadar tartışırsak tartışalım biz bu adamları seviyoruz ki bekleme kararı aldık. O yüzden sinir de olsanız kısa kesin tartışmayın he he deyip geçin. Onların bahanesi hazır askerdeyim bunalımdayım bla bla bla. Boşuna yıpranmayın bi olay mı olacak anında oradan uzaklaşın:) ben uygulamaya başladım bile

canm aranız ıyıyken mı dedı bunu ? yanı ınan bana butun arkadaslarm boyle askerlık bebegm baska acklaması yok braz yalnız bırak ustune dusme sora konusursun uzulme barısırsnz

tatlim yazdiklarini okudumda bizi.anlatmissin sanki bizde de durumlar.ayni

zannetmıyorum duygucum biraz zaman dedi bende beni yıktın bu sefer ayağa kaldırabilir misin bilmiyorum telefonumu bir süre kapalı tutucam bir ay kadar bu süreç içerisinde kendıne iyi bak allaha emanet ol dedim ok yazmış ne diyim yanii :/

Biz ayrıldık canım zaman falan diyor da geri dönüşü olmayan bir yola girdik aynı olduğunu zannetmiyorum umarım barışırsınız kuzum

canıımsıınnn güzel günler sizin olsun inşallah arkadaşımm♥♥ biz de seni çok seviyoruzzzzzz♥

senide artık teskerecilerde görme vakti gldi yani kuşum :) özledim valla ya gel artık enişteye söyle.
sordum canım Nuh diyor peygamber demiyor, gelince de iyice kesecekmiş internetle telefonla ilişkimi asosyalleştirecek beni iyice bu adam plaslanıııımm canıııımm geri sayıma başladııık 10

MELEĞİİM GÜZELLİĞİİİİM, EVET KIZLARR BUGÜN DE BİRİCİĞİMİZİN VUSLAT GÜNÜ.. SABAH YAZMAM GEREKİRDİ AMA İŞ GÜÇ ANCAK FIRSAT BULABİLDİİM. GÜZELLİĞİİM GÖZÜN AYDIN EVET BUGÜN SIK SIK ARADIK KONUŞTUK ÇOK MUTLUYDU KUZUCUĞUMUZ KAVUŞTU ASKERİNE.. SABRETTİ MÜKAFATINI ALDI.. DARISI BİZLERİN BAŞINA. BİZİ UNUTURSAN MUCK MUCK CANIM UNUTMA SENİ ÇOK SEVİYORUZZZZZ!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…