2014 Yarenleri! :)

çokkk haklısın Başağımm çokkk.. Rabbim senin de sevdiceğinin de yardımcısı olsun.. eğer zor bir yerde askerlik yapmasa sana boşver uğraşma askerlik tribini de aşmış diyecem ama biliyorsun zor bir yerde.. İnşallah bunları da atlatacaksınız 4 ay daha sabır kuzucummm

Çok sevindim canım Rabbim mutluluğunuzu daim etsin . Darısı bizlerin başına inşallah yinede sık sık gel özletme olur mu :)

Amin kuzum Allah razı olsun:) Allah'ım tez vakitte sizleri de kavuştursun inşallah:)

istesede biyere gitmesine izin verme artık amin yaaa bende çok istiyorum bi kavuşsaam bir daha ayrılmamak üzere

ohoo kuzum planlarını şimdiden yaptı yaaa nasıl göndermiyim aha kavga sebebi Aminnn inşallah kavuşursunuz bir an önce:)

Kuzuumm balım canım arkadaşım Allah razı olsun :) arayıp sordun ettin onlar bile yeterli.. Burada yazmak bir şey değil yanımda oldun kuzum:) Allahım herkese nasip etsin.. Sende peşimden geliyorsun az kaldı sizin vuslata da :))) heyecan var mı heyecan

Amin canııım Allah hepimizden razı olsun Rabbim hiç birimize ayrılık yaşatmasın :)))))))))

ne güzell kııızzz aminnn ee kavuştunmu askerine :)

kuzum tmm hani carsisi o su busu yok ama cok kotu durumda da degil Allah icin..nobet tutmuyo bisi yapmiyo ayrica adam askerlikten degil bnden bunalmis bebegimm..bn.biraktim pesini artk ne yapmak istiyosa onu yapsin gücüm tukendi.

slmm bacimm :) napiosun merak.ettim seni..askerin izine geldi mi ..neler oldu :)

Canım askerim geldii 4 5 gün köydeydi 6 günde İstanbul'daydı. Tam anlamıyla zaman geçiremedik ama yan yana olduğumuzda Allah'a şükür güzel geçti. Ama ben resmen bir dönem bunalımdaydım. Cumartesi teslim oldu işte.

Sen naptın bacım nasılsın durumun nasıl?

sorunlari hallettiniz mi tatlim?

biz kotuyuz ya ayri gibi bisiyiz.

Kızlar birşey sorucam askerleriniz ustaya gittiklerinde ilk ne zaman çarşı iznine çıktılar ? Ne kadar süre sonra izin veriliyor ?

vala hersey olabılır bebegm aramz pek ıyı degıl yanı her zamankı seyler ugrasmıyrm artk kendı bılır
Canımıniçiiii üstüne düşmemek, uğraşmamak en güzeli.. Sen düşmeyince o senin üstüne düşmeye başlıyo.. Ben artk o taktiği uyguluyorum:) bi kaç saat msj atmıyorum bi bakıyorum aşkımmmm, sevgilimmmm diye msjlar atmaya başlıyo 3 gündür rahat ettim ihihihihihi

Canım benimmmm maalesef böyle çok ince düşünemiyoki babalar fln en azından hastaneye ziyarete gidersin sık sık.. Onunla geçiriceğin 1 saat bile senin için çok kıymetlidir zaten.. Hiç yoktan bunada şükür diyelim balımm..

ahahaha normali o zaten bebegm aynen .. ama benım erkek arkadasım ınattır oyle ben 1 gun 2 gun aramadm dıye arayacak bı tıp degıldr :)) ama bende ondan gerı sayılmam :)) o yuzden boyle boyle gecıo vala bebegm haftayada da tatılım var 4 gun aslında gıdeblrm ama annemler cagırır kesın :)

Aaahhh allahım uaa öğretmen olmak varmış şu memlekette neyse bizimde yarın tatil, haftaya cuma tatil.. Bunada şükür diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…