2014 Yarenleri! :)

canm kesınlıkle ya etrafmda asker sevgılısı olan butun arkadaslarm bundan sıkayetcu .. beyınlerını devre dısı brakıolar orda resmen of btse de kurtulsaK

Selam canlar:) nabeeer? Nasılsınız?

Ben haftasonu memleketteydimmm.. Ailelerimi ziyaret ettimmm.. Herşey çok güzeldi ama şimdi tekrar gurbet ele gidiyorummmm.. Asker beyle de konuşmuyorum, küstüm ona..

Ben haftasonu memleketteydimmm.. Ailelerimi ziyaret ettimmm.. Herşey çok güzeldi ama şimdi tekrar gurbet ele gidiyorummmm.. Asker beyle de konuşmuyorum, küstüm ona..
Hosgeldin baliiim. Ne tesadüf bende konuşmuyorum havadan mudir bilmem çok tartışıyoruz size ne oldu

Hosgeldin baliiim. Ne tesadüf bende konuşmuyorum havadan mudir bilmem çok tartışıyoruz size ne oldu
Yaa bu bi kaç gündür bi tuhaf balımm yanî hiç doğru düzgün ilgilenmiyo msj atıyorum sevgi sözcükleri dolu.. Okuyup bi cvp vermiyo.. Bende bugün hiç msj atmadım.. Sabah günaydın fln yazmş.. Aramış 3 defa.. Açmadımda tlfnu.. En sonunda açtım.. Beyfendi çarşıdaymış neden açmıyon tlf bilmem ne diyo duymamışım dedim soğuk soğuk.. Msj attım neden cvp yazmdn dedi fırsat bulamadım dedim yine soğuk soğuk.. Yaa sen ne istiyosun yaa bilmem ne diyip kapattı tlf.. Bende keyfin bilir ne yapmak istiyosan onu yap.. Yeter artk dedim.. Sen msj atmayınca hiç bişey olmuyo, ben msj atmayınca surat yapıosun tlf kapatıyosn yazdm.. Öküz.. Cvp falan vermedi.. Bende başka hiç yazmadım.. Sinir oluyorum artık yaa.. Size noldu kuşum?

aleykümselam tatlım iyiyim çok şüküür...
özlem gidermişsindir ailenle iyi olmuş.. kız askerinle niye küstün ne olduu

hoşgeldin güzelin, ne oluyor bunlara bahar geldi iyice cozuttular

aleykümselam tatlım iyiyim çok şüküür...
özlem gidermişsindir ailenle iyi olmuş.. kız askerinle niye küstün ne olduu
Pirayeye yazdm balım bak oku ordan..
hoşgeldin güzelin, ne oluyor bunlara bahar geldi iyice cozuttular
çok sıkıldım artık bu durumdan bebeğim yaa.. Kendisi ilgilenmeyince hiç bişey yok ama ben ilgilenmeyince suç oluyo.. Bizde insanız yaa.. Kii şuan en çok onun varlığına ihtiyaç duyuyorum.. Çnkü dedemin akciğer kanseri oldğnu öğrendim hassas bi dönemdeyim

çok afedersin tam bi öküz olmuş heeee töbe töbee kız hiç alınma biraz hatasını anlasın .. biraz empati yapsa farkedicek yaniii, aahh bende öyleyim kuzumm anlıyorum senii ailene destek oll onlarlada ilgilenn herşeyin başı sağlıktır .. sana destek vermesi lazımdı biliyomu peki dedenin olayını askerin ?

Canim ya yakıştı mı hiç size bu. Tam yazacakken bişey oluyordur ondan cevap veremiyordur belkide balim? Valla daldan dala ger konuda kavga ediyoruz geçmiş gelecek bugün her konuda..

Dengesiz yavrum yaaa.. Bi kaç gün öncesine kdr herşey çok iyi bana destek oldu o ilk şoku atlatmamı sağladı.. Ama 2 gündür öküz ötesi oldu adam yaa.. Uğraşamıycam vallahi orda benden çok daha iyi.. Çok daha keyiflidir eminim.. Askermiş.. Peeehhhhh..

Denizim hayirdirr?

heralde canını sıkıcak bişi oldu tatlımm bi sorsaydınn niye böylesin gibisine ?... öyle deme kuzum oda üzgündür özlüyordur seni.. gelince göster ona amaaa

Canim ya yakıştı mı hiç size bu. Tam yazacakken bişey oluyordur ondan cevap veremiyordur belkide balim? Valla daldan dala ger konuda kavga ediyoruz geçmiş gelecek bugün her konuda..
Çok sıkıldım artık bebeğim yaa bunaldım yani.. Tahammül gücüm kalmadı.. Allah büyüktür ama.. Elbet dank edicek kafasına ama umarım geç kalmaz..

Çok sıkıldım artık bebeğim yaa bunaldım yani.. Tahammül gücüm kalmadı.. Allah büyüktür ama.. Elbet dank edicek kafasına ama umarım geç kalmaz..
Geç kalacağını sanmıyorum balim kafasini yastığa koyunca dank eder farkina varir. Hani bizi telkin ediyordun bakim üzülmek yok alttan alacaktik onlarda çok normal değiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…