2014 Yarenleri! :)

İyi akşamlar kızlarr :KK54:
şu askerliğin kısalma olayı ne zaman kesinleşicek ya o_O

şfakdaşım nasılsın kuzum:KK19::KK50:

Kuzum Iyiyim hehehe :-) birazda heyecanli sen nasilsin bebegim :-)

aa hadi bakalım... kaç gün kaldı gelmesine askerinin :)

Atarsa 3 tatlim:) sali gunu nasipse burada:)

Afiyet olsun canim benim :kk77: kiz devir teslim mi ne varmış ya alacaklar telefonları dedi yazmadi da aldilar mi acaba bugün konuşmadık hiç

Sagol kuzum beraber olsun gel :)) devir teslimi biliyorum Kuzu pazartesi cikacaklar İçin o :) telefonlari neden alacaklar ki anlamadim bebegim biz tel kullanmadikta hic o kismi bilemiyorum :KK43:

Sagol kuzum beraber olsun gel :)) devir teslimi biliyorum Kuzu pazartesi cikacaklar İçin o :) telefonlari neden alacaklar ki anlamadim bebegim biz tel kullanmadikta hic o kismi bilemiyorum :KK43:
senin adına sevindim kuzum geldiğinde hemen sarıl ahh ah sevdicek ne çok değerini anlıyorum be.. hiç ayrılmayınn hiiiçç

Bende anlamadım ki canim ya kendi ust devreleri toplamisLar telefonları

senin adına sevindim kuzum geldiğinde hemen sarıl ahh ah sevdicek ne çok değerini anlıyorum be.. hiç ayrılmayınn hiiiçç

Aminnn tatlim aminn hic birimiz ayrilmayalim bir daha hiiiic:)

Bende anlamadım ki canim ya kendi ust devreleri toplamisLar telefonları

Allah Allah kuzu teli alinca anlatir Merak ettim bende :/ carsiya cikinca konusursunuz tatlim:)

X