2014 Yarenleri! :)

Amaaaannn olsun be balımmmmm:) ben kaderimi kabullendim zatin.. 365 günümüzü vericez askerliğe:) o 365ten snraki bütün günler bizimmmmmm:)
musmutlu beraber koca bir ömür sizi bekliyor kuşummm:)

canım giysilerinde pek kokmuyor sigara içerken heh işte onu hiç sevmiyorum diyorumda ama hiç hiç .. nasıl ikna edicem ki kuzum ya baya bi korkutmam lazım
sıkmadan alttan alttan işler ikna edersin ilerde tatlım

canım giysilerinde pek kokmuyor sigara içerken heh işte onu hiç sevmiyorum diyorumda ama hiç hiç .. nasıl ikna edicem ki kuzum ya baya bi korkutmam lazım
Yavrum en başta kendisinin istemesi lazım bırakmayıııı.. İnşallah en kısa sürede bırakmayı arzu eder ve bırakııır..
uğraştım canım yaa oyalandım onlarlaa excelden uğraştım ama değdii askerimin çok hoşuna gitti kııızzzz
Maşallajj bebeğimmm:) ben düz bişi çıkarttırdım kenarlarına ufak ufak notlar yazıyorum tarih atıpp:)

aynen canım ya İnşallah bırakır çünkü ilerde kötü bir hastalığa yakalanmasından çook çok korkuyoruumm kenarlarına nasıl tarihler atıyosun anlamadım kuzum

Hepimisii bekliyooo kuzuuuuummm:) ayy bahar geldiğindenmidir kuzum sürekli düğün ve gelinlikle ilgili şeyler hayal ediyorummm ve nette bakıyorummmm:) :) düşünmesi bile süpeeeerr:)
baharda insana fazladan bir neşe geliyor bence:) bende bugünlerde çok pozitif düşünüyorum

aynen canım ya İnşallah bırakır çünkü ilerde kötü bir hastalığa yakalanmasından çook çok korkuyoruumm kenarlarına nasıl tarihler atıyosun anlamadım kuzum
365 diye oluyo ya balım düz şafak tablosu.. Nette denk gelmişsindir.. İşte onlardan yaptırdım.. 365 dışındaki yerler boş oldğu için o boş yerlere küçük küçük notlar yazıyorum.. O günle alakalı yaşaduğım bişi yada içimden ne geldiyseeee yazıyorum öyle:)

oda güzelmiş canımm askerine gösterirsin geldiği zamann eminim çok hoşuna gider kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…