2014 Yarenleri! :)

hehehhe çok güzel be :KK37::oops: ne çok seviyoruz kız bulamazlar bizim sevdiğimiz kadar seven birinii :KK60: bi askerden gelsinde herşey çok güzel olucak :KK73:
Ebet kuşummmmmm❤️❤️❤️
ehehhehe gönül yayları gevşedi de hasrette büyüdü iyice kuzum:KK68:
Hasret, büyüdü gelişti ve nur topu gibi bi sevdaya dönüştüüü balımmmm❤️❤️❤️
Pollyannam nasilsin bakalım? Enistemizi aldığı belgeden ötürü tebrik ederimmmmmm :KK45:
Canımıniçisiiiii çoook tşk ederizzz:) iyim allaha çoook şüküüür sen nasılsınnnn bakalımmmm?

Kuzular Nasılsınızzz:KK50:
hasretizzz kuzum sen nasılsın? heyecan dorukta sende tabi:21:

Balımm askere gidince başka bişiyi dönüştü bende yaa:) öncedende çooook seviyodum ama şimdi çooooooooooooooooooooooooooooooooooook aşırıııı seviyorummmmm:)
gidince daha bi kıymetli oluyor tabi sevgili kızz:) ne demişler ayrılıklarda sevdaya dahil:cool:

ilk günden kaytardın pirayecim hiç olmadı bu o kadar konu açtırdınız bide :KK12::63:
ben listemi yazdım örtmenim:emir_bebek:

kolay gelsin güzelim:) askerin nasıl bakalım ? askerde telefon serbest olacak diye her yerde haber var inşallah askerlik kısaldı haberlerini de duyarı mayıstaa:KK16:
canım pekte bi faydası yok onun ya zaen herkes kullanıyor ki. İyi canım oda yani iyidir herhalde konuşamadık bugün. sen nasılsın bakalım askerin nasıl

canım pekte bi faydası yok onun ya zaen herkes kullanıyor ki. İyi canım oda yani iyidir herhalde konuşamadık bugün. sen nasılsın bakalım askerin nasıl
aynen kuzum onun yerine askerliği kısaltsalardı, hat falan derken para kazanmak için yaptılar zaten onu. iyi canım babasının ameliyat tarihinin belirlenmesini bekliyor ona göre gelecek izine.

ya şey ben :KK43: öğlen kabak yedim :kk77:
başlangıç için süperrr:)

Ebet kuşummmm:) yaa bende değiştirmek istedim ismimi ama bulamadım nasıl yapıldığını:) modaya ayak uydurem didim ayol:)
moda insanın kendine yakışan nicki almasıdır güzelim:KK70:

aynen kuzum onun yerine askerliği kısaltsalardı, hat falan derken para kazanmak için yaptılar zaten onu. iyi canım babasının ameliyat tarihinin belirlenmesini bekliyor ona göre gelecek izine.

başlangıç için süperrr:)

moda insanın kendine yakışan nicki almasıdır güzelim:KK70:
aynen kimsede almaz onların istediği hattı zaten millet rahat yani. anladım canım çok geçmiş olsun kayınbabana

X