2014 Yarenleri! :)

hem de nasıl gideli bugün tam 71 gün olmuş offf ulennn off:KK14:
dayan canım benimm dayaannn En Büyük TÜRKİYE bu askerlik beni sigaraya başlatcak yahu o kadar strese giriyorumki iğrendiğim sigarayı bi anlık düşündüm o derece ama yapmadım sevdicek çok fena kızar çünküü :KK35:

Kızlaaaar Burdurdan harika bi haber aldımmmm:KK36: Benim aşkımmma takdir belgesi vermişlerkiiiiiEn Büyük TÜRKİYE Evede göndermişler bi taneeee.. Çalışma disiplini ve hal ve hareketlerindennn.. Gurur duyuyorumm sevdiğimleeee:KK36: İhihihihih:p

Kızlaaaar Burdurdan harika bi haber aldımmmm:KK36: Benim aşkımmma takdir belgesi vermişlerkiiiiiEn Büyük TÜRKİYE Evede göndermişler bi taneeee.. Çalışma disiplini ve hal ve hareketlerindennn.. Gurur duyuyorumm sevdiğimleeee:KK36: İhihihihih:p
tebrikler canımm enişteyee :))) En Büyük TÜRKİYE

dayan canım benimm dayaannn En Büyük TÜRKİYE bu askerlik beni sigaraya başlatcak yahu o kadar strese giriyorumki iğrendiğim sigarayı bi anlık düşündüm o derece ama yapmadım sevdicek çok fena kızar çünküü :KK35:
sakın kuzum ben de kızarım bak hııı:KK20:

tebrik ederiz enişteyi kuzucum:KK9: belgeyi falan bıraksınlar da erken göndersinler ödül olarak:KK70:

hoşbulduk bebeğimmm, iyiyim çok şükürrrr♥ napıyosun bakalım?♥
iyi diyelim iyi olsun tatlım, özlem arttı iyice:KK61:

tebrik ederiz enişteyi kuzucum:KK9: belgeyi falan bıraksınlar da erken göndersinler ödül olarak:KK70:

kızma canım içmem aslaa.. askerim içiyor zaten tadıda kötüdür eminim kokusu kadar. alıştım yani bişi demiyorum ona

Sana güneş diyebilirmiyimmmm:KK53: Güneş daha güzelmişşşşş kuzummmmm:KK19: Buarada senin fotonda ne var balımmm? Şafak tablosu fln mı? Gözlerim seçmediii:KK53:
tabi tatlımmm ,diyebilirsinn :KK19: şafak tablosu aynen ,seni (arada kalp var) seviyorum şeklinde yaptım :KK53:

tebrikler canımm enişteyee :))) En Büyük TÜRKİYE
Sağol fıstığımmmmmm:)

sağol bebişkommmnn.. Bu belgeden 2 tane kazanınca mı ne erken terhis veriyolarmış kız:) kaç gün bilmiyorum ama:) didim aşkım ozmn bi tane daha kazanmadan gelmiyosun yanıma:p

kızma canım içmem aslaa.. askerim içiyor zaten tadıda kötüdür eminim kokusu kadar. alıştım yani bişi demiyorum ona
o da bırakır sen ilerde ikna edersin kuzum :KK62: sürekli sigara kokusu duymak rahatsız edici değil mi ya:KK17:

kıyamam kuzucumm Allah dayanma gücü versinn Rabbim yardımcımız olsunnnnEn Büyük TÜRKİYE
Aminnn hepimize canım benim:KK15:

Sağol fıstığımmmmmm:)

sağol bebişkommmnn.. Bu belgeden 2 tane kazanınca mı ne erken terhis veriyolarmış kız:) kaç gün bilmiyorum ama:) didim aşkım ozmn bi tane daha kazanmadan gelmiyosun yanıma:p
öyle bişey yokmuş galiba canım yaa internette sözlüklerde görmüştüm biara:KK43:

o da bırakır sen ilerde ikna edersin kuzum :KK62: sürekli sigara kokusu duymak rahatsız edici değil mi ya:KK17:

Amaaaannn olsun be balımmmmm:) ben kaderimi kabullendim zatin.. 365 günümüzü vericez askerliğe:) o 365ten snraki bütün günler bizimmmmmm:)

canım giysilerinde pek kokmuyor sigara içerken heh işte onu hiç sevmiyorum diyorumda ama hiç hiç .. nasıl ikna edicem ki kuzum ya baya bi korkutmam lazım

X