2014 Yarenleri! :)

hem de nasıl gideli bugün tam 71 gün olmuş offf ulennn off
dayan canım benimm dayaannn bu askerlik beni sigaraya başlatcak yahu o kadar strese giriyorumki iğrendiğim sigarayı bi anlık düşündüm o derece ama yapmadım sevdicek çok fena kızar çünküü

Kızlaaaar Burdurdan harika bi haber aldımmmm Benim aşkımmma takdir belgesi vermişlerkiiiii Evede göndermişler bi taneeee.. Çalışma disiplini ve hal ve hareketlerindennn.. Gurur duyuyorumm sevdiğimleeee İhihihihih

Kızlaaaar Burdurdan harika bi haber aldımmmm Benim aşkımmma takdir belgesi vermişlerkiiiii Evede göndermişler bi taneeee.. Çalışma disiplini ve hal ve hareketlerindennn.. Gurur duyuyorumm sevdiğimleeee İhihihihih
tebrikler canımm enişteyee :)))

dayan canım benimm dayaannn bu askerlik beni sigaraya başlatcak yahu o kadar strese giriyorumki iğrendiğim sigarayı bi anlık düşündüm o derece ama yapmadım sevdicek çok fena kızar çünküü
sakın kuzum ben de kızarım bak hııı

tebrik ederiz enişteyi kuzucum belgeyi falan bıraksınlar da erken göndersinler ödül olarak

hoşbulduk bebeğimmm, iyiyim çok şükürrrr♥ napıyosun bakalım?♥
iyi diyelim iyi olsun tatlım, özlem arttı iyice

aynen tatlımm güneş benim ikinci adımdıı :))) genelde herkes kendi adım olan aysu yu der ,e bende değiştiriyim bari dedim
Sana güneş diyebilirmiyimmmm Güneş daha güzelmişşşşş kuzummmmm Buarada senin fotonda ne var balımmm? Şafak tablosu fln mı? Gözlerim seçmediii

tebrik ederiz enişteyi kuzucum belgeyi falan bıraksınlar da erken göndersinler ödül olarak

kızma canım içmem aslaa.. askerim içiyor zaten tadıda kötüdür eminim kokusu kadar. alıştım yani bişi demiyorum ona

Sana güneş diyebilirmiyimmmm Güneş daha güzelmişşşşş kuzummmmm Buarada senin fotonda ne var balımmm? Şafak tablosu fln mı? Gözlerim seçmediii
tabi tatlımmm ,diyebilirsinn şafak tablosu aynen ,seni (arada kalp var) seviyorum şeklinde yaptım

tebrikler canımm enişteyee :)))
Sağol fıstığımmmmmm:)

sağol bebişkommmnn.. Bu belgeden 2 tane kazanınca mı ne erken terhis veriyolarmış kız:) kaç gün bilmiyorum ama:) didim aşkım ozmn bi tane daha kazanmadan gelmiyosun yanıma

kızma canım içmem aslaa.. askerim içiyor zaten tadıda kötüdür eminim kokusu kadar. alıştım yani bişi demiyorum ona
o da bırakır sen ilerde ikna edersin kuzum sürekli sigara kokusu duymak rahatsız edici değil mi ya

kıyamam kuzucumm Allah dayanma gücü versinn Rabbim yardımcımız olsunnnn
Aminnn hepimize canım benim

Sağol fıstığımmmmmm:)

sağol bebişkommmnn.. Bu belgeden 2 tane kazanınca mı ne erken terhis veriyolarmış kız:) kaç gün bilmiyorum ama:) didim aşkım ozmn bi tane daha kazanmadan gelmiyosun yanıma
öyle bişey yokmuş galiba canım yaa internette sözlüklerde görmüştüm biara

Amaaaannn olsun be balımmmmm:) ben kaderimi kabullendim zatin.. 365 günümüzü vericez askerliğe:) o 365ten snraki bütün günler bizimmmmmm:)

canım giysilerinde pek kokmuyor sigara içerken heh işte onu hiç sevmiyorum diyorumda ama hiç hiç .. nasıl ikna edicem ki kuzum ya baya bi korkutmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…