2014 Yarenleri! :)

Guldurduysem ne mutlu bana :) oooo supermis Bol Bol gorusursunuz tatlim :)

Aynen kuzum cok sukur azalttik ginleri :) ayrilik derken kuzu barismadiniz mi kuzu:KK43:

Ooo gozun Aydin canim:) demek sen Benim safakdasimsun:))
Hayır kuzum bizim barışma ihtumalimiz sıfır artik mucize falan lazim o da bana vurmaz zaten

iyiyim ben de canım benim nasıl gidiyor askerinle görüşmeler?:)
Nasil gitsin canim ya normal .. Askerimle suan gorusemiyorum cafeye bakiyor islerini hallediyor aksam skypede konusuruz :)) simdilik hersey yolunda yinede cok ozluyorum dua edinde yarin gorusebilelim :)) senin askerinle aran nasil kiz anlat

Nasil gitsin canim ya normal .. Askerimle suan gorusemiyorum cafeye bakiyor islerini hallediyor aksam skypede konusuruz :)) simdilik hersey yolunda yinede cok ozluyorum dua edinde yarin gorusebilelim :)) senin askerinle aran nasil kiz anlat
inşallah görüşürsün güzelim benim:) askerim de bıkmış durumda artık :KK43: çok özleştik

inşallah görüşürsün güzelim benim:) askerim de bıkmış durumda artık :KK43: çok özleştik
sanada bağlanmıştır baya canımm.. bu askerlik ilişkiler için büyük bir sınavv... bu bize büyük ders oldu.. çok iyi anlıyorum seni canım benim az kaldıı..

merhaba, yarenler nasılsınız iyisinizdir inşallah şöyle eskilee gittim ne çok paylaşmışız biz burada aynı dönem askere gidenlerle ortak ne çok şey yazdık güldük ağladık aman Allhım diyorum neler yazmışım ...yazmışız ne kadar gzüel tanımasakta birbirimzi tek ortak noktamızan bütün olduk el ele verdik ...hepinziizn yeri çok ayrı iyiki varsıız kızalr benim şafak 6 kaldı bitti çok şükür ..darısıı bekleyen diğer yarenlere sıkıntı oluyor özlem oluyor ama dua güç ve sabır la aşılıyor ..ben 4 aydır görmüyorum izin gelmedi dayandım iananın fazla kafaya takmayın .P.tesi günlerini iple çekiyordum myeni hafta başlsın diye çünkü 1 hafta gidiyordu ...hepinzizi çok seviyorum içimden geldi valla :)
Yaa senin tlf nasıl yazmaz arkadaş yaa:eek: Ohhh çok şükür şakalaşmalarda başlamışşşşş:KK48: Herşey her geçen gün dahada iyiye gidicek allahın izniyleeee:KK51:

aynen beybısııı ınsallah haftaya evcı cıkartsam ıyı olacak sende ne var ne yok kuzucummm

sanada bağlanmıştır baya canımm.. bu askerlik ilişkiler için büyük bir sınavv... bu bize büyük ders oldu.. çok iyi anlıyorum seni canım benim az kaldıı..
öyle tatlım:KK43: beraberdik sürekli, ilk uzun ayrılığımız inşallah son olur:) bu sınavı atlatalım da kazasız belasız:KK37:

biz de dün telefon soktuk daha az görüşür olduk anlamadım ki bu ne iş? cep telefonunu her dakika kullanamaz tabi ama ankesörlüden de aramaz oldu mesajlaşıyoz arada diye o da 1 2 mesaj yani. sinir etti beni:KK67:
canım ya alt devreleri gelmedimi o zaman biraz daha rahatlar askerin... dikkatli olmaya çalışıyodur üst devrelere yakalanmamak için belkide.. yoksa oda konuşmak ister seninle kuzum

canım ya alt devreleri gelmedimi o zaman biraz daha rahatlar askerin... dikkatli olmaya çalışıyodur üst devrelere yakalanmamak için belkide.. yoksa oda konuşmak ister seninle kuzum
onu biliyorum da ankesörlüden arasın o zaman. daha önce daha çok konuşuyoduk ankesörlüyle anlamadım ben bu işi valla

X