2014 Yarenleri! :)

ehehehe iyi yapmışsın canımm :KK9: yola gelsin kız akşam konuşursunuz artık
askerde bile olsa erkeği acık korkutcan canım benim:KK70: yabancı dil gibiler anam, nasıl konuşmaya konuşmaya unutursan bi dili erkekler de öyle. acık rahat bırak salıyolar kendilerini kızzz

askerde bile olsa erkeği acık korkutcan canım benim:KK70: yabancı dil gibiler anam, nasıl konuşmaya konuşmaya unutursan bi dili erkekler de öyle. acık rahat bırak salıyolar kendilerini kızzz
aaaaa:KK57: nasıl korkutcam ben bunun gözünü anacım ne yapayım :KK73: deli oldum kız şimdi ama :KK59:

aaaaa:KK57: nasıl korkutcam ben bunun gözünü anacım ne yapayım :KK73: deli oldum kız şimdi ama :KK59:
abartmadan askerde bile olsa sinirlendiğin şeyleri dan dan söylücen kuzum, altan al al nereye kadar değil mi? biraz da onlar alttan alcak :KK51: zaten askerden önce de benden biraz korkardı benimki:KK70:ben baskın tarafım ilişkide:KK22:

aynen beybısııı ınsallah haftaya evcı cıkartsam ıyı olacak sende ne var ne yok kuzucummm
Ne olsun balımmmmmm:) işle ev arası mekik dokuyorummm.. Baharda geldi çok şüküüüür:) haftasonu aydında gidicm ailemin yanınaa öyle işteee:) bitsin garii şu askerlikk yaaa uffff:KK43:

abartmadan askerde bile olsa sinirlendiğin şeyleri dan dan söylücen kuzum, altan al al nereye kadar değil mi? biraz da onlar alttan alcak :KK51: zaten askerden önce de benden biraz korkardı benimki:KK70:ben baskın tarafım ilişkide:KK22:
canım bildirim gelmemiş yaa sinir oldum yoksa hemen yazardımm :KK64: doğru diyosun hele hasta olduğum zamanlarda çok hassaslaşıyorum o anlıyor hemen alltan alıyo :))) bizde öyle bişi yok ikimizde baskın değiliz anlamadım ben :KK70:

canım bildirim gelmemiş yaa sinir oldum yoksa hemen yazardımm :KK64: doğru diyosun hele hasta olduğum zamanlarda çok hassaslaşıyorum o anlıyor hemen alltan alıyo :))) bizde öyle bişi yok ikimizde baskın değiliz anlamadım ben :KK70:
:KK70: o nasıl şey kızz. herkesin bi dolma noktası var tabi şekerim, alttan almazsa çekilmez zaten

selam güzelliklerrrr♥ nasılsınızz?♥
hoşgeldin kuzumm, iyilik sağlık sen nasılsınn?

Hemde çoooook özledimmmmmmmm kuşummmmmm❤️❤️❤️ Burda olsaydı şimdiiiii.. Sımmsıkı sarılırdımmm kokusunu içine çekerdimmmm;( bide burnunun kenarından öperdimmmm ohhh miss gibiiii:)
ay kıyamammm ne kadar çok özlemiş sevdiceğini:KK68: az kaldı kuzum az bence askerlik kısalacak zaten:cool:

aynen canım yaa hem görüntülü hemde yanyana :)))

Hehehe :)) sanslisin tatlim kafan esti mu git sinirlendirdi mi divmeye git :p git anam git :-)

bende seni damlammmm :) iyi kuzum nolsun iste hersy ayni degisen bisey yok tatlim

hayirdir tatlim :)

Kuzu neden hayirdir dedin Ben seni anlamadim :-) ne dedigimi haturlamadim :-)
Hayır kuzum bizim barışma ihtumalimiz sıfır artik mucize falan lazim o da bana vurmaz zaten
Oyle deme kuzu can bedenden cikmadikca (Allah korusun:KK43:) umut vardir elbet.. Belki gelince duzelir hallolur Hersey bello mi olur tatlim :)

Hehehe :)) sanslisin tatlim kafan esti mu git sinirlendirdi mi divmeye git :p git anam git :-)

Kuzu neden hayirdir dedin Ben seni anlamadim :-) ne dedigimi haturlamadim :-)

Oyle deme kuzu can bedenden cikmadikca (Allah korusun:KK43:) umut vardir elbet.. Belki gelince duzelir hallolur Hersey bello mi olur tatlim :)
ahahahaha :KK70: evettt kurtuluşu yok bendenn , bi akıllandırırımda tekrar dönerim eve :KK53::KK8::rolleyes: :KK73: kendine gel len derim oh ohh :KK76: yarın buluşucaz yine pek heyecanlandım yine :KK53:

X