2014 Yarenleri! :)

bugün aklıma geldin kız instagramdan yazacaktım baktım buraya yazmışsın nerelerdesin kaçakk :KK11:
kusum ya ise gidip geliyorum aksam az dinleniyorum, erdiye is ariyorum sonra az konusuyoruz uyuyorum sonra oyuzden is bulana kadar boyle balimmm.. bi is bulsak burdan cikmicam insallah kiiiiz :) hemen gelcem buraya basinizin etini yicem :)

kusum ya ise gidip geliyorum aksam az dinleniyorum, erdiye is ariyorum sonra az konusuyoruz uyuyorum sonra oyuzden is bulana kadar boyle balimmm.. bi is bulsak burdan cikmicam insallah kiiiiz :) hemen gelcem buraya basinizin etini yicem :)
ses seda yok mu balım daha hiç bir yerden

Kızlar arkadaşımın sevgilisi F16 teknisyeni askeriyeye kağıt gelmiş askerliğin 3 ay düştüğüne dair. Mayıs'da açıklanacakmış doğrumudur acaba

Kızlar arkadaşımın sevgilisi F16 teknisyeni askeriyeye kağıt gelmiş askerliğin 3 ay düştüğüne dair. Mayıs'da açıklanacakmış doğrumudur acaba

ay gerçekten mi yaa kalbim güp güp atıyo inşallah doğrudur kesin mii

ciddi misin? kim dedi kağıt geldiyse doğru olabilir aslında ay bilemedim

Teknisyen arkadaş'ın bilgisi varmış canım. Arkadaşımın sevgilisi'de Şırnak'da asker komutanı hazırlan erken teskere alacaksın demiş. 10 mayıs anneler günü diye o zaman açıklanacakmış

X