2014 Yarenleri! :)

yarın akşam evinde olur işte canım o yorgunluktan uyur ,ertesi sabah yani cumartesi 7 buçukta otobüse binicem 9da onun yanındayımda zaman geçmiyorr aaahh ahh....
canııım şuan sana bu surat asıklığını hiç yakıştıramadım yaaa kendine gelll ne kaldı şurda askerini görmeneee Allahımm ben heyecanlandımmmmm

canııım şuan sana bu surat asıklığını hiç yakıştıramadım yaaa kendine gelll ne kaldı şurda askerini görmeneee Allahımm ben heyecanlandımmmmm
doğru diyosun canım bi kendime gelemedim bugün dokunsalar ağlıycam öyleyim yanii .. askerlik bizim son ayrılığımız bir dahada yemin olsun yanımdan ayırmam asla ayy bide tatlım uzun bir aradan sonra askerini gördüğünde neler hissediyosun ne düşünüyosun sende nasıl oldu çok merak ettim

böyle canım bildiğin nimet yanii sana Rabbimin en güzel hediyesiii iyiki varsın diyosınn sarılıyosun sıkı sıkı yanından ayrılmam asla diyorsunnn çok güzel duygular yaaa lütfem güll yanii ben bile o kadar sevindim ki senin adınaaaa

ilk gördüğümde ben... yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hoop askerimin yanındayım tabi bi yandan tatlı heyecan varda o arada hasret var hüzünleniyorum istemeden.. ah canım benimm senin askerinde gelsinn bende çok sevinirim kıızzz

eheh içtim canim İçmez miyim bekledim gelmedin

Aynen canımm Gerçek diyelimm gerçekk :) seninde mehtap 2

Onuda öyle kabul edicen ozaman canım fazla takılmıcan.. Sevdiceğinde durumu biliyor boşver oluruna bırak elbet seni sevecektir
Takmıyorum zaten kuzum ben evleneceğim adama bakıyorum amaaan :) Bazı şeyleri duymamakta fayda var :)

iyiyim çok şükür canım benim seni sormalı? askerin geliyor değil mii?
bende heyecanlıyım yarın yolcu canım uyku gelmiyor bir türlü :)) cumartesş sabahı kavuşuyoruuzz :)) şafak sayacımıda karaladım bi yatamadım sabahlıycam gibi yahu Allah iyilik versin canım havalarda soğuk hasta olmayalımda kız

hadi gözün aydın geçmez şimdi saatler sana:) ben yemin törenine giderken otobüs yolculuğu 100 yıl gibi geldi yol bitmeycek sandım :) ay sorma kuzu kış geldi

hadi gözün aydın geçmez şimdi saatler sana:) ben yemin törenine giderken otobüs yolculuğu 100 yıl gibi geldi yol bitmeycek sandım :) ay sorma kuzu kış geldi
aynen dediğin gibi tatlım geçmiyorr geçmiyorrr bi hüzün geliyo sonra kendine gel diyorum öyle bi gariplik içersindeyim ben Bugün hayretler içinde bakakaldım inanamadım perdeyi tekrar kapatıp açıyorum malesef gerçekmişş Bide tatil olmadı söve söve gittim artık. artık ısınmak istiyorum yazı çok özledim be

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…