2014 Yarenleri! :)

aynen dediğin gibi tatlım geçmiyorr geçmiyorrr bi hüzün geliyo sonra kendine gel diyorum öyle bi gariplik içersindeyim ben :KK14: Bugün hayretler içinde bakakaldım inanamadım perdeyi tekrar kapatıp açıyorum malesef gerçekmişş :mad: Bide tatil olmadı söve söve gittim artık. artık ısınmak istiyorum yazı çok özledim be :KK50:
ay bide tekrar göndermesi çok zor oluyo:mad: gelince güzel ama gönderince insan çok kötü oluyo off off. deli gibi yağmur yağıyo valla:confused:

kıyamam sana :KK60:ben de çok özledim kuzucum. benimkinin babası ameliyat olacak izin alıp gelecek ameliyat tarihine göre. ne kadar görüşürüz belli değil ama hofff:mad: göremezsem,:cry: o aldığı izinler de şafağa eklenecek çok kötü olur

ay bide tekrar göndermesi çok zor oluyo:mad: gelince güzel ama gönderince insan çok kötü oluyo off off. deli gibi yağmur yağıyo valla:confused:

kıyamam sana :KK60:ben de çok özledim kuzucum. benimkinin babası ameliyat olacak izin alıp gelecek ameliyat tarihine göre. ne kadar görüşürüz belli değil ama hofff:mad: göremezsem,:cry: o aldığı izinler de şafağa eklenecek çok kötü olur
canım bi gelsinde bir sarılıyım bi kokusunu koklayayyıımmm :KK37: :KK19::KK4: :rolleyes:gönderirken gene çok kötü olurum biliyorum ahhh biliyorum ama yine kendimi tutucam askerimin yanında yoksa oda dayanamıyorr :KK61: burdada baya kar yağıyor kol kadar olucak he az kaldı yani... ah bu hasret bizi bitiriceeek kızzz

canım olur mu öyle şey mutlaka sana zaman ayırır bence dert etme onu

kızlaarr artık ben uykuyaaa.. :)) hepinize iyi geceleer umarım sevdiceklerinizi rüyanızda görürsünüz :KK19:

Iyi geceler kızlar umarım iyisinizdir:KK49:
çok şükür bebeğim sen nasılsınn?

canım bi gelsinde bir sarılıyım bi kokusunu koklayayyıımmm :KK37: :KK19::KK4: :rolleyes:gönderirken gene çok kötü olurum biliyorum ahhh biliyorum ama yine kendimi tutucam askerimin yanında yoksa oda dayanamıyorr :KK61: burdada baya kar yağıyor kol kadar olucak he az kaldı yani... ah bu hasret bizi bitiriceeek kızzz
sarıl balım bol bol, kır kemiklerini ehehe

canım olur mu öyle şey mutlaka sana zaman ayırır bence dert etme onu
inşallah kuzum getir götür işlerinden zamanı olursa bakalım hayırlısı. siz nasılsınız gerginlikler devam ediyor mu?

çok şükür bebeğim sen nasılsınn?

sarıl balım bol bol, kır kemiklerini ehehe

inşallah kuzum getir götür işlerinden zamanı olursa bakalım hayırlısı. siz nasılsınız gerginlikler devam ediyor mu?
Beraber koşturursunuz canım sana illaki zaman ayırır. Valla biraz limoniyiz ama bakalım canısı düzelir inşallah

kızlaarr artık ben uykuyaaa.. :)) hepinize iyi geceleer umarım sevdiceklerinizi rüyanızda görürsünüz :KK19:
iyi geceler balım:KK15:

Beraber koşturursunuz canım sana illaki zaman ayırır. Valla biraz limoniyiz ama bakalım canısı düzelir inşallah
inşallah bebeğim bizde öyleyiz 2 günde 1 geriliyoruz nedense. bitsin şu askerlik kazasız belasız :KK57:

Bende iyiyim kuzular çok şükür.herşey yolunda son 8 gün :)
süperrr:) ben de şafak 8 diyebilecek miyim acaba hayal gibi geliyor şuan:oops:

Kar bir an önce gitse çok çok daha iyi olur :KK54: İnşallah gidersiniz tatlım daha başka gölleride var gelmişken oralarada gidersiniz :))

Sen bana söyle tatlım nereleri gezelim:)))

öyle yaptım canım o yüzden uyandım işte :KK48::KK48: nasılsın canım?

iyiyim bebeğim ben de görüşmeyelii:KK70:

görüşmeyeli çok iyiyim kuzuuumm :)

eheh içtim canim İçmez miyim bekledim gelmedin :p

ahh ahhh yakın olaydık gelmez miydim sence tatlımm:)

Takmıyorum zaten kuzum ben evleneceğim adama bakıyorum amaaan :) Bazı şeyleri duymamakta fayda var :)

aynen tatlımm :) benim kardeşim evli onun ilk tavsiyesi o =)) bazı şeyleri duymucan diye :-)

iyi geceler balım:KK15:

inşallah bebeğim bizde öyleyiz 2 günde 1 geriliyoruz nedense. bitsin şu askerlik kazasız belasız :KK57:

süperrr:) ben de şafak 8 diyebilecek miyim acaba hayal gibi geliyor şuan:oops:
canim cikmisim o sirada mesajini gormemisiimm... Gunaydin tatliimm

Sen bana söyle tatlım nereleri gezelim:)))

görüşmeyeli çok iyiyim kuzuuumm :)

ahh ahhh yakın olaydık gelmez miydim sence tatlımm:)

aynen tatlımm :) benim kardeşim evli onun ilk tavsiyesi o =)) bazı şeyleri duymucan diye :-)
Seve seve tatliimm :)) oncelikle abanti bi turlarsiniz sonra gölcüge gidersiniz orada.manzara cok guzel kucuk bi piknik cok cok daha guzel olur(romantizmin dibi :))) ) sonra canim göynuk diye bi ilcesi var turbeleri var guzel memleketimin.. Yemeklerini tadin derim :) birde yedigollere gidin yemyesil sessizlik huzur dolu.. Aklima geldikce dahada eklerim tatlim :))

Seve seve tatliimm :)) oncelikle abanti bi turlarsiniz sonra gölcüge gidersiniz orada.manzara cok guzel kucuk bi piknik cok cok daha guzel olur(romantizmin dibi :))) ) sonra canim göynuk diye bi ilcesi var turbeleri var guzel memleketimin.. Yemeklerini tadin derim :) birde yedigollere gidin yemyesil sessizlik huzur dolu.. Aklima geldikce dahada eklerim tatlim :))

tamamdır canım bekliyorum gezi haritanıııı :) bu gölcük dediğin abant gölünün olduğu yer sanırsam:)

X