2014 Yarenleri! :)

Banene şimdi ısınsın işte:63: Parka yürüyüş yapmaya çıkıyimm.. Hemen şimdi, şu an ısınsın.. Banene banene banene:KK53:

Ozaman msj atma bebeğim ikinizde sakinleşince canlı kanlı sesinizi duya duya konuşursunuz tlfla..

Öyle yaparım kuzum bugün bi bitsin de :KK14:

iyiyim canım izinliyim kaave içiyos arkadaşla sen nasılsın bakalım :KK73:

Ohh Mis Benim yerime de İçtin mi canim:)) iyiyim Bende kuzum Uyku moduna gecicem birwzdan :-)

araba ayarlarsakk tabi canım benimm :))) siz hiç gittinizmi abanta bu arada :) ?

Yok canim hic gitmedik:) Ama gitmeyi coook istiyoruz nasipse gideriz insallah :) nisanin sonuna kadar Kar giderse ne guzel olur:)

hoşbulduk iyiyim bebeğim uyudum uyandım hihihihi:KK68:

güzellikkkkkk nasılsınnn??:KK36::KK36:

Iyiyim bebegum sen nasulsin :)

Ohh Mis Benim yerime de İçtin mi canim:)) iyiyim Bende kuzum Uyku moduna gecicem birwzdan :-)

Yok canim hic gitmedik:) Ama gitmeyi coook istiyoruz nasipse gideriz insallah :) nisanin sonuna kadar Kar giderse ne guzel olur:)

Kar bir an önce gitse çok çok daha iyi olur :KK54: İnşallah gidersiniz tatlım daha başka gölleride var gelmişken oralarada gidersiniz :))

bi günaydında benndeen :KK19: o uyku birazda geceye kalsın canım :KK8:
öyle yaptım canım o yüzden uyandım işte :KK48::KK48: nasılsın canım?

iyiyim bebeğim ben de görüşmeyelii:KK70:

öyle yaptım canım o yüzden uyandım işte :KK48::KK48: nasılsın canım?

iyiyim bebeğim ben de görüşmeyelii:KK70:
pek iyi değilim tatlımm aramadı bugün hhiçç :KK43:((( çok özledim ben askerimi ooyy oyy morelim pek bi bozulduu :KK42: sen nasılsın canısı

pek iyi değilim tatlımm aramadı bugün hhiçç :KK43:((( çok özledim ben askerimi ooyy oyy morelim pek bi bozulduu :KK42: sen nasılsın canısı
ayy kıyamam yavrummm o an o gün o kadar boş geliyor ki insana :KK43:( fırsat olmamıştır arar kuzum yoksa biliyorsun, iyi olmaya çalışıyorum ben de işte aşkım arasın diye bekliyorumm

ayy kıyamam yavrummm o an o gün o kadar boş geliyor ki insana :KK43:( fırsat olmamıştır arar kuzum yoksa biliyorsun, iyi olmaya çalışıyorum ben de işte aşkım arasın diye bekliyorumm
çook canım çookk :KK43:( bugün yemin ettimi naptı hiçbir haber alamamak nasıl koyuyor :cry: yarında erkendende arayamaz sabah 8 buçukta uçağı var akşama evde olur :KK43:(( evet canım ya mutlak arar biliyorum askerimi, ama işte o hasret nasıl üzüyor beni :KK61: ne güzeell bekle tatlım bekllee askerinin sesini duyy bi destek tamamdır :KK19:

çook canım çookk :KK43:( bugün yemin ettimi naptı hiçbir haber alamamak nasıl koyuyor :cry: yarında erkendende arayamaz sabah 8 buçukta uçağı var akşama evde olur :KK43:(( evet canım ya mutlak arar biliyorum askerimi, ama işte o hasret nasıl üzüyor beni :KK61: ne güzeell bekle tatlım bekllee askerinin sesini duyy bi destek tamamdır :KK19:
canııım yarın geliyor dimi sahiii

X