2014 Yarenleri! :)

Öyle yaparım kuzum bugün bi bitsin de

iyiyim canım izinliyim kaave içiyos arkadaşla sen nasılsın bakalım

Ohh Mis Benim yerime de İçtin mi canim:)) iyiyim Bende kuzum Uyku moduna gecicem birwzdan

araba ayarlarsakk tabi canım benimm :))) siz hiç gittinizmi abanta bu arada :) ?

Yok canim hic gitmedik:) Ama gitmeyi coook istiyoruz nasipse gideriz insallah :) nisanin sonuna kadar Kar giderse ne guzel olur:)

hoşbulduk iyiyim bebeğim uyudum uyandım hihihihi

güzellikkkkkk nasılsınnn??

Iyiyim bebegum sen nasulsin :)

Kar bir an önce gitse çok çok daha iyi olur İnşallah gidersiniz tatlım daha başka gölleride var gelmişken oralarada gidersiniz :))

bi günaydında benndeen o uyku birazda geceye kalsın canım
öyle yaptım canım o yüzden uyandım işte nasılsın canım?

iyiyim bebeğim ben de görüşmeyelii

öyle yaptım canım o yüzden uyandım işte nasılsın canım?

iyiyim bebeğim ben de görüşmeyelii
pek iyi değilim tatlımm aramadı bugün hhiçç ((( çok özledim ben askerimi ooyy oyy morelim pek bi bozulduu sen nasılsın canısı

pek iyi değilim tatlımm aramadı bugün hhiçç ((( çok özledim ben askerimi ooyy oyy morelim pek bi bozulduu sen nasılsın canısı
ayy kıyamam yavrummm o an o gün o kadar boş geliyor ki insana ( fırsat olmamıştır arar kuzum yoksa biliyorsun, iyi olmaya çalışıyorum ben de işte aşkım arasın diye bekliyorumm

ayy kıyamam yavrummm o an o gün o kadar boş geliyor ki insana ( fırsat olmamıştır arar kuzum yoksa biliyorsun, iyi olmaya çalışıyorum ben de işte aşkım arasın diye bekliyorumm
çook canım çookk ( bugün yemin ettimi naptı hiçbir haber alamamak nasıl koyuyor yarında erkendende arayamaz sabah 8 buçukta uçağı var akşama evde olur (( evet canım ya mutlak arar biliyorum askerimi, ama işte o hasret nasıl üzüyor beni ne güzeell bekle tatlım bekllee askerinin sesini duyy bi destek tamamdır

canııım yarın geliyor dimi sahiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…