2014 Yarenleri! :)

Ya şu anda sinirlerim tepemde zaten neymiş akşama misafir geliyormuş amcası babaannesi falan ya biz ne zaman görüşcez ben anlamıyorum ki ne zaman bıktım artık ya

heyecan yerini siniri bıraktı :KK62:

noldu yaa hayırdır canım :KK17::KK17::KK14:

Gecer her zamanda dahada heyecanlaniyorum yahu :)) saka gibide geliyor simdi ben ona sarilcakmiyim derken nefes nefese kaliyorum :)) egitim agir ama rahatda olsun insallah bakalim gorucez :) tabi senin askerde simdiden heyecanlamistir sevdicegine kavusucak ya ondann :))

Çok tatlısın yaww:KK48: Dimi şaka gibi geliyor bizde de aynı durum varr:KK53::KK53: Sevdicek diyor zaten buranın kapısından çıkmadan bittiğine inanamıcam diye:KK45:

noldu yaa hayırdır canım :KK17::KK17::KK14:

Çok tatlısın yaww:KK48: Dimi şaka gibi geliyor bizde de aynı durum varr:KK53::KK53: Sevdicek diyor zaten buranın kapısından çıkmadan bittiğine inanamıcam diye:KK45:
Hihihii :))) mutluluk sarhoslugu bu olsa gerek.. :)) ay hadi bakalim sevdiceklerimiz gelsin ruya degil gercek bu diyelim kiz :)

iyi aksamlar kzlaaaar :) nabersınız benmkıyle sonunda konustuk 1 ay surundurdu benı vala :) ama tabı yıne oyle super konusmuyor ama artk konusuyor en azndan :))

X