2014 Yarenleri! :)

Şunun şurasında Cumaya ne kaldı canımm:) aynen usta oldu mu rahat eder canım:) Heyecan heyecan anladım tatlım zatenn:) Benim asker iyi çok şükür canım günleri geçirmeye çalışıyor:)
Gecer her zamanda dahada heyecanlaniyorum yahu :)) saka gibide geliyor simdi ben ona sarilcakmiyim derken nefes nefese kaliyorum :)) egitim agir ama rahatda olsun insallah bakalim gorucez :) tabi senin askerde simdiden heyecanlamistir sevdicegine kavusucak ya ondann :))

Ya şu anda sinirlerim tepemde zaten neymiş akşama misafir geliyormuş amcası babaannesi falan ya biz ne zaman görüşcez ben anlamıyorum ki ne zaman bıktım artık ya

heyecan yerini siniri bıraktı :KK62:
azıcık izinleri var zaten :/ 7/24 yanında olsan da yetmeyecek zaten kuşum :KK43: belki çok durmaz evde?

kızlaaarrrr napıosunuzzzz:KK68:
az önce askerime kargo gönderdim kuşummm:KK68: kek, poğaça yaptım, bayıldığı beyaz çikolatandan koydum bir de mektup yazdım heyecanla eline ulaşmasını bekliyorum:KK66: sağ salim eline geçer inşallah

azıcık izinleri var zaten :/ 7/24 yanında olsan da yetmeyecek zaten kuşum :KK43: belki çok durmaz evde?

az önce askerime kargo gönderdim kuşummm:KK68: kek, poğaça yaptım, bayıldığı beyaz çikolatandan koydum bir de mektup yazdım heyecanla eline ulaşmasını bekliyorum:KK66: sağ salim eline geçer inşallah
oyy kuzum ne güzel yapmışşınn ne kdar çok sevincek ve sevdiceğinde dahil bütün onları yiyen askerlerden dua alıcaksın:KK54: sağsalim alır inşşallah kuzumm:KK19:

oyy kuzum ne güzel yapmışşınn ne kdar çok sevincek ve sevdiceğinde dahil bütün onları yiyen askerlerden dua alıcaksın:KK54: sağsalim alır inşşallah kuzumm:KK19:
aminn kuzum kargo göndericem dedim ne ne diye sorup durdu:KK70: kendimi koliletip göndericem dedim:KK48: sen nasılsın şafak sıkıştı mı ?

Aa bende gönderdim bebegim pazartesi günü. yarin alacak inşallah :KK45:

Kurabiye,rolon kulak çöpü, sigara, kek,çikolata, şeker, tuzlu bisküvi tatli bisküvi, havlu vede mektup :)
en çok mektuba sevinecekler zaten :) giderken günlük almıştık ona, ilk sayfasına bişeyler yazmıştım sürekli onu okuyup duruyormuş sevdiceğim:KK37:

X