2014 Yarenleri! :)

heyecan dorukta desenee :) süperrr yaa:KK68:

dövelim şu havaları kendilerine gelsiiinn:KK62::KK53::KK53:

Gözün aydınn :KK68: bol bol besle sevdiceğiniii:KK68:

Eveet canim bol heyecan var cokda sabirsizlaniyoruum :)) benim askerim gitmedende zayifti dahada zayifladim demisti :KK43: ustalikta alirmi dersin canim ya ona takildim simdide

su askerlik dusme.olayi netlesseydi yaa internete katyrlar daha net bse yok ama bosa sevndrmeseler bari

Eveet canim bol heyecan var cokda sabirsizlaniyoruum :)) benim askerim gitmedende zayifti dahada zayifladim demisti :KK43: ustalikta alirmi dersin canim ya ona takildim simdide

Alır kuzum alır Çinkü kantine falan rahatlıkla gidebilecek :) sıkıntı yapma şimdi geldiğinde bol bol besle yavrucuğunu :))

Alır kuzum alır Çinkü kantine falan rahatlıkla gidebilecek :) sıkıntı yapma şimdi geldiğinde bol bol besle yavrucuğunu :))
Borekleri kekleri yapip yediriyim ona bi :)) cuma sabahtan cikiyor cumartesi sabahida biz kavusucaz Allahim :)) iyiymis o zaman kantinede gider hep :) senin askerin nasil seni hic sormamisim kusuruma bakma heyecandan :))

Borekleri kekleri yapip yediriyim ona bi :)) cuma sabahtan cikiyor cumartesi sabahida biz kavusucaz Allahim :)) iyiymis o zaman kantinede gider hep :) senin askerin nasil seni hic sormamisim kusuruma bakma heyecandan :))

Şunun şurasında Cumaya ne kaldı canımm:) aynen usta oldu mu rahat eder canım:) Heyecan heyecan anladım tatlım zatenn:) Benim asker iyi çok şükür canım günleri geçirmeye çalışıyor:)

ayy ne güzel:KK68: benim ki de öyle canım çok zayıflıyorlar mecburen:KK61:

Ya şu anda sinirlerim tepemde zaten neymiş akşama misafir geliyormuş amcası babaannesi falan ya biz ne zaman görüşcez ben anlamıyorum ki ne zaman bıktım artık ya
heyecan dorukta desenee :) süperrr yaa:KK68:

dövelim şu havaları kendilerine gelsiiinn:KK62::KK53::KK53:

Gözün aydınn :KK68: bol bol besle sevdiceğiniii:KK68:
heyecan yerini siniri bıraktı :KK62:

X