2014 Yarenleri! :)

iyi aksamlar kzlaaaar :) nabersınız benmkıyle sonunda konustuk 1 ay surundurdu benı vala :) ama tabı yıne oyle super konusmuyor ama artk konusuyor en azndan :))
iyi akşamlar fıstığım çok sevindimmm:)

Tenekem tenekemmmm tembel tenekemmmmm:) naber bebeğimmmm?
çok iyiyim kuzucum kargo gönderdim bugün askerimee:) sen nasılsınn?

İyimm kuşummm napiyimmm:) arkadaşımın ikizlerine dadılık yapıyorummm:)
ayyy ikizleremii çok güzeeell :))) Bende bugüünn çok müjdeli bir haber aldım kendi ablamdan :KK54: ablam hamileymiiş teyze oluyoruumm :emir_bebek:eşinden sonra bana söyledi.. nasıl mutluyumm bugünn :)))

ayyy ikizleremii çok güzeeell :))) Bende bugüünn çok müjdeli bir haber aldım kendi ablamdan :KK54: ablam hamileymiiş teyze oluyoruumm :emir_bebek:eşinden sonra bana söyledi.. nasıl mutluyumm bugünn :)))
Ayyy çok güzel bi haber bu balımmmm:) rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhh:) hayırla uğurla dünyaya gelsiiin:) çook sevindimmmm:) darısı evlendikten snra bizim başımızaaa:)

Ayyy çok güzel bi haber bu balımmmm:) rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhh:) hayırla uğurla dünyaya gelsiiin:) çook sevindimmmm:) darısı evlendikten snra bizim başımızaaa:)
Aminn aminn inşalllaaahh :)) öğrenir öğrenmez benim gözlerim dolduu çok fena oldumm bi sarıldımm :)) sizdende alırız bu haberleri inşallah önce çeyizler sonra düğün telaşasıı ardından bebeklerr :))) ayy hadi bakalımmm

İyimm kuşummm napiyimmm:) arkadaşımın ikizlerine dadılık yapıyorummm:)
ikiz miiii :) ay ben de çok istiyorum ikiz bebekler yaaa:KK22:
en güzel haber :) Allah sağlıklı ve ananlı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah kuşumm:emir_bebek:

Aminn aminn inşalllaaahh :)) öğrenir öğrenmez benim gözlerim dolduu çok fena oldumm bi sarıldımm :)) sizdende alırız bu haberleri inşallah önce çeyizler sonra düğün telaşasıı ardından bebeklerr :))) ayy hadi bakalımmm
İnşallahh bebeğimmmm:) 13 ay snra allahın îzniyle evli mutlu olucammm:p bi yandanda evlilik şafağı sayıyrummm:)

ikiz miiii :) ay ben de çok istiyorum ikiz bebekler yaaa:KK22:

en güzel haber :) Allah sağlıklı ve ananlı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah kuşumm:emir_bebek:
evet canım yaa teyze anne yarısıdır :)) çok merak ediyorum zamanla neler olucak bakalım tatlım :)) inşallaah inşallah canım çok sağoll :KK68:

X