2014 Yarenleri! :)

Şunun şurasında Cumaya ne kaldı canımm:) aynen usta oldu mu rahat eder canım:) Heyecan heyecan anladım tatlım zatenn:) Benim asker iyi çok şükür canım günleri geçirmeye çalışıyor:)
Gecer her zamanda dahada heyecanlaniyorum yahu :)) saka gibide geliyor simdi ben ona sarilcakmiyim derken nefes nefese kaliyorum :)) egitim agir ama rahatda olsun insallah bakalim gorucez :) tabi senin askerde simdiden heyecanlamistir sevdicegine kavusucak ya ondann :))

Ya şu anda sinirlerim tepemde zaten neymiş akşama misafir geliyormuş amcası babaannesi falan ya biz ne zaman görüşcez ben anlamıyorum ki ne zaman bıktım artık ya

heyecan yerini siniri bıraktı
azıcık izinleri var zaten :/ 7/24 yanında olsan da yetmeyecek zaten kuşum belki çok durmaz evde?

kızlaaarrrr napıosunuzzzz
az önce askerime kargo gönderdim kuşummm kek, poğaça yaptım, bayıldığı beyaz çikolatandan koydum bir de mektup yazdım heyecanla eline ulaşmasını bekliyorum sağ salim eline geçer inşallah

oyy kuzum ne güzel yapmışşınn ne kdar çok sevincek ve sevdiceğinde dahil bütün onları yiyen askerlerden dua alıcaksın sağsalim alır inşşallah kuzumm

oyy kuzum ne güzel yapmışşınn ne kdar çok sevincek ve sevdiceğinde dahil bütün onları yiyen askerlerden dua alıcaksın sağsalim alır inşşallah kuzumm
aminn kuzum kargo göndericem dedim ne ne diye sorup durdu kendimi koliletip göndericem dedim sen nasılsın şafak sıkıştı mı ?

Aa bende gönderdim bebegim pazartesi günü. yarin alacak inşallah

Kurabiye,rolon kulak çöpü, sigara, kek,çikolata, şeker, tuzlu bisküvi tatli bisküvi, havlu vede mektup :)
en çok mektuba sevinecekler zaten :) giderken günlük almıştık ona, ilk sayfasına bişeyler yazmıştım sürekli onu okuyup duruyormuş sevdiceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…