2014 Yarenleri! :)

heyecan dorukta desenee :) süperrr yaa

dövelim şu havaları kendilerine gelsiiinn

Gözün aydınn bol bol besle sevdiceğiniii

Eveet canim bol heyecan var cokda sabirsizlaniyoruum :)) benim askerim gitmedende zayifti dahada zayifladim demisti ustalikta alirmi dersin canim ya ona takildim simdide

su askerlik dusme.olayi netlesseydi yaa internete katyrlar daha net bse yok ama bosa sevndrmeseler bari

Eveet canim bol heyecan var cokda sabirsizlaniyoruum :)) benim askerim gitmedende zayifti dahada zayifladim demisti ustalikta alirmi dersin canim ya ona takildim simdide

Alır kuzum alır Çinkü kantine falan rahatlıkla gidebilecek :) sıkıntı yapma şimdi geldiğinde bol bol besle yavrucuğunu :))

Alır kuzum alır Çinkü kantine falan rahatlıkla gidebilecek :) sıkıntı yapma şimdi geldiğinde bol bol besle yavrucuğunu :))
Borekleri kekleri yapip yediriyim ona bi :)) cuma sabahtan cikiyor cumartesi sabahida biz kavusucaz Allahim :)) iyiymis o zaman kantinede gider hep :) senin askerin nasil seni hic sormamisim kusuruma bakma heyecandan :))

Buralar yine cok sessizz.. Nerdesiniz kizlarr,yarenleer :))

Borekleri kekleri yapip yediriyim ona bi :)) cuma sabahtan cikiyor cumartesi sabahida biz kavusucaz Allahim :)) iyiymis o zaman kantinede gider hep :) senin askerin nasil seni hic sormamisim kusuruma bakma heyecandan :))

Şunun şurasında Cumaya ne kaldı canımm:) aynen usta oldu mu rahat eder canım:) Heyecan heyecan anladım tatlım zatenn:) Benim asker iyi çok şükür canım günleri geçirmeye çalışıyor:)

ayy ne güzel benim ki de öyle canım çok zayıflıyorlar mecburen

Ya şu anda sinirlerim tepemde zaten neymiş akşama misafir geliyormuş amcası babaannesi falan ya biz ne zaman görüşcez ben anlamıyorum ki ne zaman bıktım artık ya
heyecan dorukta desenee :) süperrr yaa

dövelim şu havaları kendilerine gelsiiinn

Gözün aydınn bol bol besle sevdiceğiniii
heyecan yerini siniri bıraktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…