2014 Yarenleri! :)

direk buraya atmayacak mısın bebeğim

yok kuzu özelden atıcamm :) çoh sürpriz olsun diyee bence yarışmaya @HuzuraErdim hamarat kızçemizde katılmalı demiiiii

hangiiii topiclerde gezersinnn kuzu sattın biziii ara ara uğra kuzuuu özletme kendinii
yok kuzum ya yasakmış ustasından arıyor işte dün aradı ankesörlü de bozuktu dün iyice bozulmuş nasıl bir yerse

hayy Allahım yaa kuzum sabır sabır edicezz

Bizim 6. ay olacak canım kısa süre içinde askere gideceği için yüzük takıldı ilk zamanlar iyiydi ama şimdi değişti son izine geldiği sıra anlamadık ki bizde /:

Sordun mu kuzum hiç işte annecim yada valide hanım noldu diye? (annemi diyorsun bilmiyorum ama )

Aa bekliyorum o zaman ne zaman atacaksin kesinlikle katılıyorumm canim ama unuttu bizi gelmiyor artık

Buralardayım balım yaa:) eğitimdeyim bugünnnn:) verimli bi eğitim oluyoo memnun kaldım kuşummm:)

Merhaba Kuzularr

12 ayın içinden en sevdiğim ay geldi Hava mükemmel bugün Tabi bu en sevdiğim ayı bu sene benim için anlamlı kılan birşey daha var Şafak 17

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…