2014 Yarenleri! :)

yok kuzu özelden atıcamm :) çoh sürpriz olsun diyee:p bence yarışmaya MissPeaceful MissPeaceful hamarat kızçemizde katılmalı demiiiii :-)

hangiiii topiclerde gezersinnn kuzu sattın biziii:KK12::KK12::63: ara ara uğra kuzuuu özletme kendinii :KK66:

hayy Allahım yaa kuzum sabır sabır edicezz:KK14::KK14:

Sordun mu kuzum hiç işte annecim yada valide hanım noldu diye?o_O (annemi diyorsun bilmiyorum ama )
Yok tatlım anne demiyorum dememde sormak için 4 kere aradım ne açtı ne de geri döndü. Valla anne demeyede hiç niyetım yok artık

Her konuşmada konuyu oraya getirmesi tuhaf biraz tabi ama kafana çok takma kuzum. seni neden bu kadar rahatsız ediyor ki bu durum?

çünkü pek ısınamadım o aileye kuzum. ama yinede hep güleryüzlü ve saygılıyım. ama sürekli övmesi çok bunaltıyor beni gerçekten

Hic gelmiyorsun diye kızıyorum ben sana :KK12::KK12:
ya sevgim bu site beni cok yoruyo inan fıtık oluyorum telden girdiğim için :KK43: oyüzden giresim gelmiyo balım işte böyle arada sizle konuşmak için geliyorumm

daha sık girmeye çalışıcam kuşumm sözz
aa sana haberim var instadan uazsana kuzumm
Damoşum damoşum güzel damoşummmmm:p
deniziiim deniziiim karamelaa sepetiiim :KK48: yerim senii kuşumm kahve yapsan içsekk, sonra bi fal baksan olmamııı bebeğiiimm:KK51:

ya sevgim bu site beni cok yoruyo inan fıtık oluyorum telden girdiğim için :KK43: oyüzden giresim gelmiyo balım işte böyle arada sizle konuşmak için geliyorumm

deniziiim deniziiim karamelaa sepetiiim :KK48: yerim senii kuşumm kahve yapsan içsekk, sonra bi fal baksan olmamııı bebeğiiimm:KK51:
Şöyle booolll köpüklüüüüüüü:p dimi bebeğiimmmmmm

Anam yazıyorum hemen bebegim, valla özlüyoruz seni

X