2014 Yarenleri! :)

bedelli olsaydı da benimki gitmezdi :110: onu niye yapıyorlar amaçları neymiş yani:KK57:
askerin sinirini bozmak başka bir açıklaması olabilir mi? sevdiceğimin de morali çok bozuk bıktım artık diyor:KK61: psikolojik baskı bir yandan spor eğitim yorgunluğu bir yandan offf offf kargo göndereyim diyorum biraz moral olsun diye:KK22:

askerin sinirini bozmak başka bir açıklaması olabilir mi? sevdiceğimin de morali çok bozuk bıktım artık diyor:KK61: psikolojik baskı bir yandan spor eğitim yorgunluğu bir yandan offf offf kargo göndereyim diyorum biraz moral olsun diye:KK22:
hepsinin bozuk neye alınacağını şaşırdı artık.. ne göndermeyi düşünüyorsun canım

Hıh özlesen geçen yazardın kuzum :/// iyiyim kuzumda sen nerelerdesin bakem:)

Hmmm kuzum ne kadardır birliktesiniz yeni öğrendiyse belki kalbullenmesi uzun sürer canm Sıkma canını:KK43:

Bazen güzel bazen iyi değil bebeğim yawww:-) bende katılacam kısmetse kuzu yarışmaya :-))
Bizim 6. ay olacak canım kısa süre içinde askere gideceği için yüzük takıldı ilk zamanlar iyiydi ama şimdi değişti son izine geldiği sıra anlamadık ki bizde /:

X