2014 Yarenleri! :)

Kızlar ya birşey anlatmak istiyorum. Benim sevdicekin yakın bi arkadaşı var ve ailesiyle yakınlar ama ben pek hazzetmiyorum kendilerinden. Saygılıyım tabiki fazlasıyla. Ama yinede bazı sebeplerden dolayı bi soğukluk var içimde. Ve benimkinin annesiyle ne zaman muhabbet etsek konuyu o aileye getiriyor övüyor da övüyor. Hı hı deyip geçiyorum bi iki cümle sonrası tekrar aynı konu. Daral geliyor tamam iyi niyetle söylüyor ama afakanlar basıyor beni gerçekten aşırı övüyor hem aynı şey. Geçen benimkiyle atıştık gibi oldu araya bu lafı soktum kim övüyor aşkm onları dedi cevap veremedim tabiki. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

Her konuşmada konuyu oraya getirmesi tuhaf biraz tabi ama kafana çok takma kuzum. seni neden bu kadar rahatsız ediyor ki bu durum?

ay canım ne yapacak ne zaman geçirecek telefonu.. arada bir ondan mesaj gelmesi cidden iyi geliyor insana darısı size olur inşallah
inşallah kuzum ya üst devrelerin gitmesine 20 gün kalmış hala dayılanıyorlarmış, izin vermiyorlarmış çok sinir bozucu bir durum

Allah sabır versin bize kuzum, hayır anlamadığım gidecekler zaten 20 güne neyin tribi bu yani?
anlamadım ki bende sinir oldum valla. Bizde de sorun çıkaran tipler var ama yardımcı olanlar da var. Eniştenin yakınlarında yardımcı olabilecek telefonunu saklayabilecek kimse yok mu acaba

anlamadım ki bende sinir oldum valla. Bizde de sorun çıkaran tipler var ama yardımcı olanlar da var. Eniştenin yakınlarında yardımcı olabilecek telefonunu saklayabilecek kimse yok mu acaba
Maalesef canım keşke olsa telefon varsa bize verin biz size kullanacağınız zaman geri veririz bizden gizli kullandığınızı görürsek tutanak tutarız demişler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…