2014 Yarenleri! :)

regl donemi kuzum karnm felaket agryr ya

canım bildiğimiz papatyayı kurutulmuş olarak aktarda satıyorlar. onu kaynar 1 bardak suya koy.3 dk falan bekler. süz iç. sabah akşam 1 su bardağı. hem çözer hem ağrını alır hem de sakinleştirir. benim aylık ilacımdır papatya

carsiya cktgmda alrm yaoarm cnm cok sagol ilk gunum felaket agrir snra gecer sen naslsn:)

carsiya cktgmda alrm yaoarm cnm cok sagol ilk gunum felaket agrir snra gecer sen naslsn:)

ben cumartesi kuzumu van erciş e usta birliğine yolladım. çok şükür iyi haberlerini de aldım ama sanki ilk defa göndermiş gibiyim. kafam bi dünya. işteyim ama hiç halim canım yok. hastalığın dışında sen nasılsın kuzum ?

hehehehe okuyak bakalım canım ooof ben rahatlık istiyom ders yok kitap yok

Ozaman hiç yazılma kuzu çünkü kayıt parası evlat acısı gibi

Yandı kuzucum malesef internet paketide bitti 2 hafta sonra çarşıya çıkacakmış :/ Konuşamıcaz pek ama neyseki mayısa izine geliyor

2haftacık idare edersin balım artık napalım :) ayyy heyecan var mı peki kuzum az kaldı mayısa da

Ozaman hiç yazılma kuzu çünkü kayıt parası evlat acısı gibi

2haftacık idare edersin balım artık napalım :) ayyy heyecan var mı peki kuzum az kaldı mayısa da
Çok garip ama hiç yok meleğim Yine sorun stres başlayacak 12 gün kalacak annesı yine arayı karıştıracak

iyiyim bebeğimm nasıl gidiyorr?
nasıl gitsin canım benimki telde yüzüm tahriş oldu ellerim mafoldu yok ayaklarım yara olduu teselli ediyorum sürekli iştee... yarın mart bitiyor çok şüküürr... bi 10 gün daha sabrettikmi benimki izine geliyoor yemekler yaparım kremidir herşeyisini alırım bi bakalım askerime.. :))

anaammm ay harika ya bol bol hasret giderin gelince kuzummm

hayırlı akşamlar pofuduğum :)
nasılsın yavrum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…