2014 Yarenleri! :)

ne iyi olur ama.. oda çok sevinmiştir seni görünce :KK54: bunlarıda atlatabilirsiniz .. doğum günü için küçükde olsa birşey yap bence..
Seviniyor cnm göndermek istemiyor ben iki kez gittim o dört kez geldi galiba :KK66: inşallah. Bugün köpurmus telefonu parçalamış komutsnla kavga etmiş istimaya çıkmamış deli ya onun yerine arasa keske

Oooo sen mi karsilayacaksin kiiiiiiz :)

Evet canım ben gitcem :KK68:

birşey kalmadı kuşum :) bizi unutma ama sakın:KK43:
Kızz bizim askerliğin bitmesine 6 ay var. İzne gelmesine az kaldı sadece En Büyük TÜRKİYE

Whatsappa girmiyormu kuzu bizde pazardan beri limoniyiz hatta ayrıldık yine ama bir fark var ilk kez ben bitti dedim inat etti o da aranıyor bende aramiyorum Hayırsız ise zaten uzamasin ama Yoruldum ben artik ya keşke askerliği yaptıktan sonra tanisaudim :KK43:
Off off hayırlısı neyse o olsun bacumm. Ben de yorulmadım desem yalan söylemiş olurum :KK43:

Seviniyor cnm göndermek istemiyor ben iki kez gittim o dört kez geldi galiba :KK66: inşallah. Bugün köpurmus telefonu parçalamış komutsnla kavga etmiş istimaya çıkmamış deli ya onun yerine arasa keske
E canim sinirden ne yaptigini bilememis yoksa arardi canim... Komutanla kavga etmis amanin.. Askerligi dahada uzatmasinlarda..

Ya pijama tkmi almıştım yatma için bunu haftasonu yada aksam giyer rahat rahat
Bencede canim iyi olur bende alayim kiz heheh
Evet canım ben gitcem :KK68:

Kızz bizim askerliğin bitmesine 6 ay var. İzne gelmesine az kaldı sadece En Büyük TÜRKİYE

Off off hayırlısı neyse o olsun bacumm. Ben de yorulmadım desem yalan söylemiş olurum :KK43:
oooo ne güzel canim az kaldi he :)

Anladım kuzum ozaman inşallah görüşebilirsiniz:) yarın gidicem işe bende :))

Denizim nerelerdesin yahuu

Merhabaa:)

Allah tam sopalık hee kurunun yanında yaşta yandı yane :KK43:

Kuzum biz dağıtım kullanmadık çünkü ustasıda aynı yere düştüğü için işte Ramazan Bayramı'nda izin kullandı oda 9+1 gün kullanmıştı şimdi de yol izni yok diyormuş komutan ondan 21 nisan çıkış olabilr bizim hesaplara görede :KK43: listeler asılsa da rahat etsem :KK43:
Yandı kuzucum malesef internet paketide bitti 2 hafta sonra çarşıya çıkacakmış :/ Konuşamıcaz pek ama neyseki mayısa izine geliyor

X