2014 Yarenleri! :)

ne iyi olur ama.. oda çok sevinmiştir seni görünce bunlarıda atlatabilirsiniz .. doğum günü için küçükde olsa birşey yap bence..
Seviniyor cnm göndermek istemiyor ben iki kez gittim o dört kez geldi galiba inşallah. Bugün köpurmus telefonu parçalamış komutsnla kavga etmiş istimaya çıkmamış deli ya onun yerine arasa keske

Oooo sen mi karsilayacaksin kiiiiiiz :)

Evet canım ben gitcem

birşey kalmadı kuşum :) bizi unutma ama sakın
Kızz bizim askerliğin bitmesine 6 ay var. İzne gelmesine az kaldı sadece

Off off hayırlısı neyse o olsun bacumm. Ben de yorulmadım desem yalan söylemiş olurum

Seviniyor cnm göndermek istemiyor ben iki kez gittim o dört kez geldi galiba inşallah. Bugün köpurmus telefonu parçalamış komutsnla kavga etmiş istimaya çıkmamış deli ya onun yerine arasa keske
E canim sinirden ne yaptigini bilememis yoksa arardi canim... Komutanla kavga etmis amanin.. Askerligi dahada uzatmasinlarda..

Ya pijama tkmi almıştım yatma için bunu haftasonu yada aksam giyer rahat rahat
Bencede canim iyi olur bende alayim kiz heheh
Evet canım ben gitcem

Kızz bizim askerliğin bitmesine 6 ay var. İzne gelmesine az kaldı sadece

Off off hayırlısı neyse o olsun bacumm. Ben de yorulmadım desem yalan söylemiş olurum
oooo ne güzel canim az kaldi he :)

Yandı kuzucum malesef internet paketide bitti 2 hafta sonra çarşıya çıkacakmış :/ Konuşamıcaz pek ama neyseki mayısa izine geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…