2014 Yarenleri! :)

E canim sinirden ne yaptigini bilememis yoksa arardi canim... Komutanla kavga etmis amanin.. Askerligi dahada uzatmasinlarda..
Ya kuzum benim de tepem attı arkadaşı haber verince gece arattim konuştum kizdim haklısın falan dedi sakinlesip uyumus

haklısın dışında başka bişi demedimi canım yaa.. ?
Beni niye kendine bagladin diye kızdı ağladı bende seni unutcam dedi baya kızdı bugün de arkadaşı mesaj attı erkan içti baya sızdı kaldı sabah ara diycem ama teli kırdı dedi sanki ben bu hale getirdim bizi kendi inadı su an kuzum ama arkadaşları da bana baskı yapıyor vicdan yaptırıyor iki gündür migrenim tuttu 5 tane sınava girdim ben de kötüyüm bugün beni 6 kez aramış tel kapalıydı arkadaşımı aramış sonra konuştuk hastayım diye çok kızdı o ne ses ya dedi baya sanırım biraz iyi olacak ama boyle değil anlaması lazim neye kizidigimi

Canim iste seni dusunuyor.. Bi iyilesin sakinlesin konusursunuz acik acik.. Bak oda inadi birakmaya baslamis sende acik soyle boyle boyle,sana o yuzden kizginim de biraz soguk davran uzuldugunu belli et .. Oda anliycaktir dusunce.. Orda nasil icki bulmus ya ona sasirdim bide ben

Çok garip ama hiç yok meleğim Yine sorun stres başlayacak 12 gün kalacak annesı yine arayı karıştıracak

Annesi neden karıştırsın ki ortalıuğı kuzum

öyle mi diyon kız ay bilemedim bak

hehehehe okursun belki kuzu para verince güzel öğrenci olmaktaaa işte sınavlar olmasaa

Şırnak cizre kuzucum

oyy kuzum asma yüzünü bir şekilde arayacak imkan bulur:) oradakiler iletişimi nasıl sağlıyormusş peki? Telefon kullanıyor muydu askerin canım?

Aynen canim tek sorun dersler

Bulur o ya sasormadim ben hatta hiç sasirmiyorum o derece . inşallah kuzum inadı kirilsin artik tek isteğim bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…