2014 Yarenleri! :)

Izin alabilirse canim aslında bayrama denk gelmese daha iyi görüşmemiz zor olur bayrama denk gelirse evet canım çalışıyorum

Anladım kuzum ozaman inşallah görüşebilirsiniz:) yarın gidicem işe bende :))

Merhaba kızlar..

Denizim nerelerdesin yahuu

Merhabaa:)

Kuzum başka bir yerden kaçmış istanbulda yakalanmış heralde hiç bilmiyorum anlatmadı ama bi hayli zararı oldu her kımse :/

Allah tam sopalık hee kurunun yanında yaşta yandı yane

Hayır bitanem hiç izin kullanmadı sadece dağıtımda yol izni 2 gündü 1 ni evinde geçirdi o zaman görüştük uzamasın diye izin kullanmadık hiç kuzum siz kullandınızmı

Kuzum biz dağıtım kullanmadık çünkü ustasıda aynı yere düştüğü için işte Ramazan Bayramı'nda izin kullandı oda 9+1 gün kullanmıştı şimdi de yol izni yok diyormuş komutan ondan 21 nisan çıkış olabilr bizim hesaplara görede listeler asılsa da rahat etsem

canım olursa ne zamana evlilik düşünüyorsunuz
canım biz ev alıp bir yı kiraya vermeyi düşünüyoruz ev kredisi o bir yıl kirada gidecek bizde o arada hazırlıklar yapacağız inşallah.. Önce nişan var sırada :) ramazandan önce hayırlısıyla gelecekler .

Bizim orasıda öyle telefon yasak ankesörlüden Konuşuyoruz bizde dışarıdan arama oluyor her yerde aynıdır sanırım :)

aslında mantıklı he kirayla krediyi ödersiniz canım ama iyi birine vermek lazım yıpratmasınlar evini

canım hiiiiiiç koyuya dönme o zaman şimdi sen
aynen kuzum bu gidişle öyle görünüyor. sen nasılsın kuzum soramadım hiç muhabbet kaynadı gtti
kıızz gece gece çok güldürdünüz beni yaaaaa
benimki biraz deli de
anladım kuzum bizim listeler asıldı biletimizi aldık 19 u kavuşuyorum hayırlısı ileAsılır kuzum sanırım en kısa zamanda dilerim tahmiiniz gibi olur kuzum bir an önce kavusuruz

aman canım ne güzel :))) Allah yüzünüzü hiç düşürmesinn hep gülüünnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…