2014 Yarenleri! :)

inşallah sonu güzel olsun da beklemeye razıyım canım askerlik yavaş yavaş etkilemeye başladı bizi sanki. Olumsuz yönde değil ama olumlu olduğundan da emin değilim :KK51:
Kuzum zor zamanlarımız olucaktır elbet ama önemli olan saygıyı kaybetmemek sevgimiz baki zaten. En büyük rol bize düşüyor tabi biraz alttan almak lazım ufak seyler dert gibi görünebiliyor onlara

Kuzum zor zamanlarımız olucaktır elbet ama önemli olan saygıyı kaybetmemek sevgimiz baki zaten. En büyük rol bize düşüyor tabi biraz alttan almak lazım ufak seyler dert gibi görünebiliyor onlara
saygıda çok şükür sıkıntımız yok canım maşallah diyeyim. Kıskançlık ve alınganlık oranı artıyor sadece birazcık

saygıda çok şükür sıkıntımız yok canım maşallah diyeyim. Kıskançlık ve alınganlık oranı artıyor sadece birazcık
evet bebeğim bizdede oldu en ufak birşey bile bütük kıskançlıklara sebeb olabiliyor ama dediğim gibi pek takma altan al kuzum

Bizim orasıda öyle telefon yasak :KK43: ankesörlüden Konuşuyoruz bizde dışarıdan arama oluyor her yerde aynıdır sanırım :)

Aynen canım aranıyormuş ama ben arayınca duyamıyorm bozuk alet .s o arıycak mecbur of

aynen canım devlet memuru olsaydık meselaaa :KK53: ama ben ders çalışmayı hhiç sevmiyom :110::63:

Bende sevmiyorum kuzu ama aöf yazıldım :-)

aynen kuzum bu gidişle öyle görünüyor. sen nasılsın kuzum soramadım hiç muhabbet kaynadı gtti

:KK70: :KK70: benimki biraz deli de :KK70:

anladım kuzum bizim listeler asıldı biletimizi aldık 19 u kavuşuyorum hayırlısı ile:KK19:Asılır kuzum sanırım en kısa zamanda dilerim tahmiiniz gibi olur kuzum bir an önce kavusuruz:KK60:

Bu hafta asilacak iste kuzum inşallah hepimiz sagsalim kavusiruz inşallah balim:))

X