2014 Yarenleri! :)

dışarıdan aranıyo, çağrı atılan yer de aranıyo. belki ankesörlü bozuktur, bi dahakine başkasından denesin. ama üzülme ya telefon olayı için. bizim de telefonumuz yok, ama ustada olduğu için boş kaldığı an gidip arayabiliyo bi ankesörlüden nöbetlerde filan özellikle. yarım saat, 1 saat de konuşabilirsiniz arkada bekleyen de olmadığı için. üzülme yani :)

Kuzum başka bir yerden kaçmış istanbulda yakalanmış heralde hiç bilmiyorum anlatmadı ama bi hayli zararı oldu her kımse :/

Hayır bitanem hiç izin kullanmadı sadece dağıtımda yol izni 2 gündü 1 ni evinde geçirdi o zaman görüştük uzamasın diye izin kullanmadık hiç kuzum siz kullandınızmı

Zaten KTM de degilmiydi kuzu ya bulur bir yolunu inşallah ama doğuda devrecilik daha yoğun bildiğim kadarı ilr

ustalığı daha belli olmadı canım acemiliğini yapıyor erzincanda daha...
Hayırlısı olsun kuzum neresi olursa olsun ama inşallah yakin olsun
Canim neden barismayasiniz ki neden öyle düşünüyorsun ikinizde seviyorsunuz her zaman için umut var
Ya biz yiprandik galiba epey ;/ bi kaç gün önce aradı gece iki de biliyorum kizginsin dedi evet dedim unutmak zorundayız ben sana günden güne daha fazla baglaniyorum ama bu olmamalı nedenini sorma dedi ertesi gün de arkadaşı aradı doktor için ankaraya gelmesi gerekmis ama inat etmiş anlamıyorum noluyo neden böyle ben sevdiğim adamı taniyamiyorim

Sorun ne bende anlamadım ki canım olmuyorsa zorlamanin bi anlamı olmaz tabiiki ama hemende pes etmemek lazım o kadar emek verdiniz beklediniz sevdiniz.. düzelir belkide

Sorun ne bende anlamadım ki canım olmuyorsa zorlamanin bi anlamı olmaz tabiiki ama hemende pes etmemek lazım o kadar emek verdiniz beklediniz sevdiniz.. düzelir belkide
Sorun bana gore sinirli olmasi ona gore hasta olması elle tutulur hiçbirşey yok ya en çok o koyuyor Zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…