2014 Yarenleri! :)

Çeyiz topigin mi var kiz akşam bakayim hemen :KK19:

hehee evet bebğim uzun zamandır varda baya karıştıydı yönetici ile konuşıp yeniz düzenli bi topik açtım:KK49:

benim de sabahtan toplantım vardı ordan çıktım gezdik dolaştık yağmurda ıslandık bir güzel geldim eve:KK48:

oyy ne güzel kuzum bende bunaldım valla yarın dışarı atcm kendimi:cool:Saatlerde ileri alıncak şafak 1 saat erken bitcek hehee:KK53::KK45:

hehee evet bebğim uzun zamandır varda baya karıştıydı yönetici ile konuşıp yeniz düzenli bi topik açtım:KK49:

oyy ne güzel kuzum bende bunaldım valla yarın dışarı atcm kendimi:cool:Saatlerde ileri alıncak şafak 1 saat erken bitcek hehee:KK53::KK45:
Aksam bakayim adasim neler neler almış; )

hahaha aynen bebeğim :KK70: at at iyi olur kuzum:KK68:

Kızlarr öncelikle iyi akşamlarr... Yardımınıza ihtiyacım varr :KK64: acemiliğe giderken hiçbirşey almamıştım ona saat hariç.. ustalığa giderken vatkası yara banda kremidir lazım olan şeyleri alıcam birde sizin tecrübelerinize göre daha başka neler almalıyım onun için ?

fena değildi bebeğim çarşıya çıkmıştı bugün bi saat izin aldım eve geldim görüntülü konuşmak için sonra geri işe gittim :KK45:

:))) ohhh mis gibi canımm :)) telefonu sykpe destekliyorsa yükleyin eve gitmekle uğraşma kuzum:) bizde bugün öyle konuştuk çünküm :)) yada sen yükle kuzu bizimki pcden girdi :)

:))) ohhh mis gibi canımm :)) telefonu sykpe destekliyorsa yükleyin eve gitmekle uğraşma kuzum:) bizde bugün öyle konuştuk çünküm :)) yada sen yükle kuzu bizimki pcden girdi :)
Bi ara denedim olmamıştı bi daha da uğrasmadim canim cafedeki bilgisayarlarda yüklü olmayabiliyor galiba, ne bileyim eve geldim bebeğim onu görmek cok iyi geldi valla:KK23:

X