2014 Yarenleri! :)

Aynen bitanem valla bugün zaman zor geçti :cool: ama sonunda bugünde bitti şükür şafak 1 gün 1 saat daha ilerde olcak hehehehe:KK19:
hahaayy aynen yaa 1 saat 1 saattir:KK70: sizin şafak kaç olduu?:KK48:

napayım bende canım dizi izleyecektim buraya takıldım kaldım sizden ayrılamıyom :KK23:

nasıl gidiyor canım enişteyle az kaldı hee :KK15:
ay evet az kaldııı inanamasam da:KK70: hamdolsun bugünlerimize Rabbime bir değil binlerce kez şükürler olsun :nazar: bir sorun yok bebeğim sizin nasıl gidiyor enişteyle?

ay evet az kaldııı inanamasam da:KK70: hamdolsun bugünlerimize Rabbime bir değil binlerce kez şükürler olsun :nazar: bir sorun yok bebeğim sizin nasıl gidiyor enişteyle?
tabi bebeğim ya dadika bile öenmli :KK70: kuzum şafak atarsa 20En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE18 nisan son günümüz şükür:KK19:

bizimde çok şükür canım benim ya özleşiyos :KK23: bekliyoruz bakalım :KK19:
gitmee kızz kaynatalım bu akşamm:KK19:
gitmiyom canım sen istersinde kalmaz mıyımmmmmmmmm:oops:

tabi bebeğim ya dadika bile öenmli :KK70: kuzum şafak atarsa 20En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE18 nisan son günümüz şükür:KK19:
haha aynen yaaa ay iyi hadi süper maşallah kuzummm darısı başıma yaaaEn Büyük TÜRKİYE

bizimde çok şükür canım benim ya özleşiyos :KK23: bekliyoruz bakalım :KK19:

gitmiyom canım sen istersinde kalmaz mıyımmmmmmmmm:oops:
ah özlem ah.. bitecek kuzum sabır sizin kaç gününüz kaldı?En Büyük TÜRKİYE

X