2014 Yarenleri! :)

Bi ara denedim olmamıştı bi daha da uğrasmadim canim cafedeki bilgisayarlarda yüklü olmayabiliyor galiba, ne bileyim eve geldim bebeğim onu görmek cok iyi geldi valla:KK23:

Tabii evde daha rahat konuşmuşsunuzdur kuzumm :) çalıştığın yeri göreydi ondan içide rahat olur diye dediydim :)

Sizin kaç oldu kuzu

Kuzum bizim hesaplara göre 22 ama yol iznini katmıyorlarmış çünkü önceden izne geldiği için :KK43: askerlik boyunca 1kere yol izni kullanılıyormuş :KK43:(( eğer öyle olursa 21 Nisan'da burada olacak :KK43:

Kızlar nasılsınız:KK49:

Merhabaaa canımm:)

Tabii evde daha rahat konuşmuşsunuzdur kuzumm :) çalıştığın yeri göreydi ondan içide rahat olur diye dediydim :)

Kuzum bizim hesaplara göre 22 ama yol iznini katmıyorlarmış çünkü önceden izne geldiği için :KK43: askerlik boyunca 1kere yol izni kullanılıyormuş :KK43:(( eğer öyle olursa 21 Nisan'da burada olacak :KK43:

nasılsın bebeğimmmm:KK19:

evde daha rahat bebeğim nasıl özlemişim kıııız ayyy :oops:

iyiyim bebeğimmm sen nasılsın ne var ne yook
iyiyim bebeğim şafak saymaya devam işte ya hiçbir değişiklik yok:KK48::KK48:

bebeğim bugün evdeydim inan tüm gün çok stabil bi hayatım vardı :KK70: havada kapalıydı sıkıldım azcık:KK53: İyiki burası var iyiki sizler varsınız canlarım:KK19:
canııım sen de bizim iyiki aramızdasın sen de iyiki varsın, biz birlikte varıızz:KK15: ay bazen ihtiyaç duyuluyor eve evde pineklemeye ama bazen de ev bile basıyor:KK48:

canııım sen de bizim iyiki aramızdasın sen de iyiki varsın, biz birlikte varıızz:KK15: ay bazen ihtiyaç duyuluyor eve evde pineklemeye ama bazen de ev bile basıyor:KK48:
Aynen bitanem valla bugün zaman zor geçti :cool: ama sonunda bugünde bitti şükür şafak 1 gün 1 saat daha ilerde olcak hehehehe:KK19:

geldimm balımm hemencil yemek flan yedik kuzumm :cool:sen napıosun balım
napayım bende canım dizi izleyecektim buraya takıldım kaldım sizden ayrılamıyom :KK23:

nasıl gidiyor canım enişteyle az kaldı hee :KK15:

X