2014 Yarenleri! :)

heee ben onu okumuştum kuzum da ne bilim ben inanmıştım vallahi :-) bu ara siteye saldırı çok yaa özellikle BDVye anlamadım gitti :S

Sağol tatlım sanada iyi geceler:) sevdicekli rüyalarrrr:)
ay yok ben nedense inanmamıştım canım. adamın yorumlarını gördün mü cahil falan demiş burdakilere. he yav manyak bu insanlar yahu :KK70:

nasılsın canikoom?:KK48:

İyiyim kuzum birazdan çıkıcam ona sevincime müzik dinliyom :-) sen nasılsın bebeğim:)

ay yok ben nedense inanmamıştım canım. adamın yorumlarını gördün mü cahil falan demiş burdakilere. he yav manyak bu insanlar yahu :KK70:

Yok ben sadece kadının ilk yazdığı mesajı biliyorum tatlım yaww :) ne demiş ki güyaaa eşi :p millet ağır işsiz bence :-)

İyiyim kuzum birazdan çıkıcam ona sevincime müzik dinliyom :-) sen nasılsın bebeğim:)

Yok ben sadece kadının ilk yazdığı mesajı biliyorum tatlım yaww :) ne demiş ki güyaaa eşi :p millet ağır işsiz bence :-)

bu şarkı bence şuan bana gelmeli değil mi ne dersinn?????

tam bilgisayarı kapatıp yatış moduna geçiyordum bebeğimm kendime verdiğim süre doldu :110: sen napıyosun bakalım
Ne süresi kuzum ? Bende yeni yatış moduna geçtim telefondan bi bakınayım dedim giremedim hiç kuzum iyi geceler bebem o zaman öptüm

Azalır azalır tatlım merak etme:)

Bitmedi de azaldı tatlm yaw:) 000 görünce bitti diyeceğim inşallah :) amin amin Allah herkesi yarine kavuştursın inşallah :)

Dank etmiş kafasına demekki güzel gelişme bu tatlım :-) çokta süründürmeyin birbirinizi tatlım :)

Tatlımm :-)) nasıl gidiyor yarışma :))
Ben bekliyorum sadece kuzum mesela faturasını falan hallettim dun farketse kizacak ama elimde değil :KK43: bu ara hep kizacagi eylemler yapıyorum ama dayanamiyoum napim :KK43:

Evet canım mecburen :KK43:

Ayyy sorma yavru kuş yaa bak cumartesi den beri aramıyor gelmeye yakın kafayı yedi çocuk ben anlamadım bu işten bir şey. Zaten kavgalı kapattık telefonu şimdi aramıyor eminim evi arıyor
Whatsappa girmiyormu kuzu bizde pazardan beri limoniyiz hatta ayrıldık yine ama bir fark var ilk kez ben bitti dedim inat etti o da aranıyor bende aramiyorum Hayırsız ise zaten uzamasin ama Yoruldum ben artik ya keşke askerliği yaptıktan sonra tanisaudim :KK43:

aynen canım :KK48::KK48::KK48::KK48: 10 dakikan kaldı kız :cool:

SUAN uyumam gerek ve buradayim Tatlim yiaa :-) sen bu satirlari okurken bende iste olacagim :-))))

bu şarkı bence şuan bana gelmeli değil mi ne dersinn?????

:)))) Sana GELSIN kuzumm sitt sitt sakin ol sinirlerine hakim Ol :-))

Ben bekliyorum sadece kuzum mesela faturasını falan hallettim dun farketse kizacak ama elimde değil :KK43: bu ara hep kizacagi eylemler yapıyorum ama dayanamiyoum napim :KK43:

Ne faturasi ki kuzum anlamadim :KK43: icinden geldigi İçin yapiyorsun ama Neden kizsin ki? Duracagi noktayi bilsin Tatlim karismasin daha iyi Degil mi?

SUAN uyumam gerek ve buradayim Tatlim yiaa :-) sen bu satirlari okurken bende iste olacagim :-))))

Ne faturasi ki kuzum anlamadim :KK43: icinden geldigi İçin yapiyorsun ama Neden kizsin ki? Duracagi noktayi bilsin Tatlim karismasin daha iyi Degil mi?
Telefon. Faturası kuzum :/ ve düzceden selamlar :) şafak düzce :)

Günaydın canimmmm bende işteyim :110::110:

X