2014 Yarenleri! :)

INSALLAH balim 300ler sıkıntılı gerisi hzli geçer:)

17 Gün kaldı 300 leri devirmeye :KK43: Tüm arkadaşlar 200 lerin hızlı geçtiğini söylüyor ve bu bile beni mutlu etmeye yetiyor valla :) sizden duyacağım iyi sözlere nasıl bir muhtaçlık yaşıyorum anlatamam :) İyi ki varsınız kızlar. Her ne kadar iş yüzünden çok sık giremesem de bana çok iyi geliyor varlığınız :nazar:

beni cevapsız bırakmaaa efulimmmmm :)) özlüyorum seni :)) nasılsınn
canımm burdayım bende iiyiyim tatlım şükür bugün çok sıkıldım nedense vakit geçmek bilmedi sanki 2 günmüş gibi valla ya:KK43: Aşkımla tangodan konuştukta biraz can sıkıntım gitti şükür. sen nasılsın kuzu

Valla nasıl özlemişim nasıl özlemişim kelimelerim yetmez bunu anlatmaya. Bir saniye ayrılmak istemiyorum :KK43: yemin töreninden sonraki hafta gibi olacak tahmin ediyorum kuzucum durumu :KK43: gızzz hiç bırakır mıyımmmm ama cadı kaynanam kıskançlık yapacağı için ara sıra ona da bırakıyorum oğlunu :) :)
:KK48: Onunda oğluşu kıııız azcıkta o sevsinnn kıyamamkiiii.. Ama sen 10 kere seviyosan o 1 kere sevsin:KK53: Aaaaaaa ne fena gelinler olduk kız biz:oops: :KK48:

canımm burdayım bende iiyiyim tatlım şükür bugün çok sıkıldım nedense vakit geçmek bilmedi sanki 2 günmüş gibi valla ya:KK43: Aşkımla tangodan konuştukta biraz can sıkıntım gitti şükür. sen nasılsın kuzu

bende iyiyim çok şükür bebeğimmmm :)) sıkılma yahuu bak çok şükür konuşabilmişsiniz görünce iyi gelmiştir :))

:KK48: Onunda oğluşu kıııız azcıkta o sevsinnn kıyamamkiiii.. Ama sen 10 kere seviyosan o 1 kere sevsin:KK53: Aaaaaaa ne fena gelinler olduk kız biz:oops: :KK48:

Oğluşu oğluşu da bana neler yapıyor bir bilsen. Gerçi oğlu da askere gidince kıymete bindi. Gelsin yine benim oğlu hem de temelli hahahahahah :) o düşünsün sonrasını yanlış gelini bağırıp azarladı :)

Ne güzel aileler bilince insan daha rahat hissediyor kendini. Tez zamanda tamamına erer inşallah kuzum benim :)

öyle tabi bebeğimm çok şükür ailelerimiz anlayışlı ve bu askerlik sürecinde rahat ettik :)) sevdiceğim boşuna demiyormuş askere gitmeden aileleri tanıştıracam diye :)) aminnn inşallah canım benim Rabbim yardımcımız olsun :))

X