2014 Yarenleri! :)

Aynen bende canim..benimki sabah aradii konustuk guzelde okuldaydim dolayisiyla sesini net duyamadim yinee :KK43: aksam ararim dedi benim aklima gelmedi ilk firsatta ara deseydim amasimdi bugun pazartesi egitim vardir ..
benim ki usta birliğinde olmasına rağmen çok yoğun eğitimde olduğu için anca akşamları arayabiliyor kuzum, acemi de çok normal. ustada rahat edersiniz inşallah :)

selam balim kyi diylm iyi olsn sen naslsn:)
iyiyim kuzum çok şükür. aklım askerimde beli ağrıyordu baya daha arayamadı meraktayım:KK43:

benim ki usta birliğinde olmasına rağmen çok yoğun eğitimde olduğu için anca akşamları arayabiliyor kuzum, acemi de çok normal. ustada rahat edersiniz inşallah :)

iyiyim kuzum çok şükür. aklım askerimde beli ağrıyordu baya daha arayamadı meraktayım:KK43:

Aynen canim bir an once usta birligine gecsek telefonuda alsak ikimizde cok rahatliycaz :) hic doyamiyorum yahu..askerlik boyle iste zaman geciyor hasret buyuyor insan alisiyor biraz bu duruma istemesede bile..

hadi ya agir bsey mi kaldrmski agryr kuzum uzme canini gecer INSALLAH balim

O sesini duyunca ben kus gibi oluyorumm icimde kelebekler ucuyor yarabbim cok sukuur.. Bi daha aradiginda diycem canim her firsatta ara sabah aksam bekleme ..bekliyorum canim buyuk bir sabirla.. :)
bekle balm acemde can da beni arayamzdi hep normal yani ustada ksmet olrsa tel de.kullanr rahat edersnz:) ALLAHin iznylr

Aynen canim bir an once usta birligine gecsek telefonuda alsak ikimizde cok rahatliycaz :) hic doyamiyorum yahu..askerlik boyle iste zaman geciyor hasret buyuyor insan alisiyor biraz bu duruma istemesede bile..
inşallah tatlım, alışırsın hiç sıkma canını :)

hadi ya agir bsey mi kaldrmski agryr kuzum uzme canini gecer INSALLAH balim
sağol kuzum eğitimleri çok ağır incitti herhalde:KK61:hastaneye de çarşambadan önce sevk edemem demişler

inşallah tatlım, alışırsın hiç sıkma canını :)

sağol kuzum eğitimleri çok ağır incitti herhalde:KK61:hastaneye de çarşambadan önce sevk edemem demişler
İnsallah canim insallah :) kotu olmamaya calisiyorum her an arayabilir cunku ..geldiginde kotu gormesin beni sevdicegim :)

evet balim bnm zor dusyor nedense bi 200den dusemedik :))
Canim sen safaga bakmasana ... Birseylerle oyalan sanirim suan bostasin o yuzden zor geliyor :) bende evdeyken cildiriyodum saatler ne gecmez diye okula gittim anlamadim nasil gecti ya dedim kendi kendime.. :) sende oylan yani birseylerle dedigim gibi..

Canim sen safaga bakmasana ... Birseylerle oyalan sanirim suan bostasin o yuzden zor geliyor :) bende evdeyken cildiriyodum saatler ne gecmez diye okula gittim anlamadim nasil gecti ya dedim kendi kendime.. :) sende oylan yani birseylerle dedigim gibi..
calisyorm kuzum ben bu aralar safa ga cok bakyorm die gecmiyor sanrm:)

hep destek tam destek bebeğim:) onlara moral vermek bizim görevimiz biz de moral hizmet takımında askeriz bir nevi:KK70:
aynen canim hic bozuntuya vermiyorum zaten cok seviniyorum sesini duydugumda :) tabi bu kadar destekten sonra geldiginde hepsinin karsiligini alirim :)) saka saka ... Gelsin bi sariliyimdaa hepsini unutuveririm ben

X