2014 Yarenleri! :)

Denk gelemiyoruz aynen kuzum yaa:) iyyim yarin pazartesi ve 4 12 vardiyasindayim kara kara dusunmeye basladim :/ sen Napiyon nasıl gidiyor günleri saymaca :)

Evet kuzum denk gelemiyoruz bende pek giremiyorum bebeğim. Hadi ya kuzum sen yat uyusuna o zaman uykunu al güzelce halsiz kalma bebem. Ay nasıl olsun 6 ay geçtide şu 20 le geçmiyr bi valla

aynen balim ayy ne heycanli olur kz gelinlik provasi nikahiydi falan kalbm durur bnm herlde :KK70:

evet kuzum ya şimdiden düşünüyorum valla sanırım deli bişey olur çıkarım ogünlerde ehehe :KK70:

Bebeğim acemide nerede olursa olsun hep sıkıntı,bezginlik,yemek beğenmeme olucak. Bizim acemimiz Ankara Mamaktı benmki de orayı hiç sevmedi ama baktığn zaman Ankara diyosun :) bir de kendini hergn arasın diye şartlama ben 2 günde bir konuşuyodum en fazla 5 dk. Şimdi aklıma geldi de ilk gittiği gün cuma teslm oldu c.tesi sabh 8.30 da aradı tam 59 saniye knştk 1 dk bile değil :) snradan alıştm ama son hafta tören haftaso hergn arıyodu. Yere göre değişiyo. Ve sakın başka askerlerle kıyaslama kuzum ben o hatayı yaptm herkes knşuyorux diyodu acaba benle knşmak istemiyomu da aramıyodu diyodum ama işin aslı öyle değil her yer hatta her koğuşta bile durum değişebiliyo

aynen dediğin gibi canım .. en sonra bu akşam 7 buçukta konuştuk aramasını bekliyorum .. hep diyodu bana ilk fırsatta hemen seni ararım diye ona güvenim sonsuz şuan tek ihtiyacı olan biri oda benim... yok öyle birşey yapmam hiç eleştirmiyorumda güzel konuşuyorum destekleyici cümleler kuruyorum hassas ya yanlış anlıycağı şekilde konuşmuyorum inşallah ustalığı rahat bir yere çıkar... :)

Evet kuzum denk gelemiyoruz bende pek giremiyorum bebeğim. Hadi ya kuzum sen yat uyusuna o zaman uykunu al güzelce halsiz kalma bebem. Ay nasıl olsun 6 ay geçtide şu 20 le geçmiyr bi valla

evet kuzum ya şimdiden düşünüyorum valla sanırım deli bişey olur çıkarım ogünlerde ehehe :KK70:
ay ne kadan gurur verici bsey balim ya HAYIRlisiyla evlende sira bize gelsn :KK70:

kiz bu sevgi tantuni dedi yakti cigerimi :KK70:

Tantuniyi ben DEdim kuzu yaaa :) tantuni diyince heyecanlandin seniii seniii :)))

yarından itibaren diyet yapıcamda güüüya bakalım bebeğim ya dayanabilirim inşallah yemek yemeyi çok seviyom napim :110:

hayal kuruyoss kııız bozma :63:

Bende cok severdim artik sevmiyorm kuzu :-) Allah askina kac kilosun canm ne diyeti yaa bence diyet yapmana gerek bile Yok:)

canım evime geldiler hatta 2 öğretmen.. öyle birşeyler uydurarak izin almaya çalışıcam inşallahda.. önce bi haftaya askerimle konuşuyım ona göre hareket ederim

Ogretmenler kac Kardes biliyorlar mi? Bilirlerse sorun olur bence canim dikkkatli ol Tatlim:) aynen Tatlim konus ona gore ayar cekersin:)

evet kuzum malesef askeriyeler beklentilerin çok altında bizde aynı durumla karşılaştık yemekler vasat hijyen yok denecek kadar az hırsızlık var fazla takmamaya çalışşın bir süre sonra alışıyor zaten . Şimdi ilk gittiklerinde biraz dumur oluyorlar malesef . İnşallah kuzum rahat olsun telefon kullansın yeter biz kıbrıstayız orası bile kötü askerlik rahat ama yemekler hijyen sıfır malesef

Canım biz baya araştırdık hazırlıklı olalım diyee.. dedim bayada hırsızlık çok oluyomuş dikkat et dedim ama o benden çok sabırlı teselli bir şekilde konuşurr(ah canım benimm ne özledim ama...:KK61: ) aynen katılıyorum şuan biraz hassass çokta arayamıyor seside kısılmış hasta birazda.. ustalığı rahat bir yere çıksında telini halleder o.. canım sizin şafak kaç ?..

Tantuniyi ben DEdim kuzu yaaa :) tantuni diyince heyecanlandin seniii seniii :)))

Bende cok severdim artik sevmiyorm kuzu :-) Allah askina kac kilosun canm ne diyeti yaa bence diyet yapmana gerek bile Yok:)

Ogretmenler kac Kardes biliyorlar mi? Bilirlerse sorun olur bence canim dikkkatli ol Tatlim:) aynen Tatlim konus ona gore ayar cekersin:)
aynen kuzum cok severim tantuniyi ilkokulda cok yerdm okul cikisinda hep :)

aynen dediğin gibi canım .. en sonra bu akşam 7 buçukta konuştuk aramasını bekliyorum .. hep diyodu bana ilk fırsatta hemen seni ararım diye ona güvenim sonsuz şuan tek ihtiyacı olan biri oda benim... yok öyle birşey yapmam hiç eleştirmiyorumda güzel konuşuyorum destekleyici cümleler kuruyorum hassas ya yanlış anlıycağı şekilde konuşmuyorum inşallah ustalığı rahat bir yere çıkar... :)
İnşallah canım :) bir de erzincan nereye gönderiyo diye bakıp ümit bağlama askeriyede mantık ya da belli bir şey yok anlcaksın bnu :) ankara genelde kıbrısa ya da ankarada dağıtırmış bizimki kayseride ve diğer dvreleri batıya attılar :)

Tantuni yiyok gel kuzu :-)
hahahhahah:KK70: delisin yaa :KK70: gelsin gelsin son bi tane kalmıştı zaten :p

niye sevmiyosuun kız sevilmez miiii yoğurtlu yedin mi hiiiiç :kk77::kk77:

Oglen 4te gidicem kuzum ama gece 12de cikmak off zor yaa :KK43: Hic sorma 100ler daha hizli gectiydi sankim tatlim :KK43: safak sikistiriyor bizii Anamm:-)

İnşallah canım :) bir de erzincan nereye gönderiyo diye bakıp ümit bağlama askeriyede mantık ya da belli bir şey yok anlcaksın bnu :) ankara genelde kıbrısa ya da ankarada dağıtırmış bizimki kayseride ve diğer dvreleri batıya attılar :)

canım benimkit topçu ya batıya gönderme ihtimalleri daha yüksek görcez zamanla bakalım :) yemin törenine gidemiycem bari biraz yakınıma gelsinde ayda 1 ziyarete gideyim :KK68:

X