2014 Yarenleri! :)

Hayırlara çıksın kuzum güzel planlarımız var umarım gerçek olur. Hepimizin hayalleri gibi olur hayatları inşallah :)

oyy amin kuzumm inşallahh herşey sizinle devam edecek baktık olmuyor bi whatsap grubu kurarız ehehee :KK70:
ne güzel söyledin balım ya inşallah öyle olur Allahım nasip eder inşallah :KK19:

Hmmm anladım canım kötü olmuş bu durum senin için :KK43: içeride kaçmalık gün bırakaydın iyi olurdu sanki :) ogretmenlerin nasil insanlar ki anlayislilar mi? Hem aileni iyi tanirlar mi desen Abim gelecek askerden gelmeme gunum doldu diye?

Iyiyim bebegum sen nasilsin:)

Off OFFF ne giderdi de yememem gerek kiloo aliyorum kuzu yaa :KK43: ama kacamak gerek arada hahaha :-)

Tamam canim kaydettim :)
bende diyet yapıyorum güyaa ama hiiiiiiiiiiiiç yok demem şuan :kk77:

Hayırlara çıksın kuzum güzel planlarımız var umarım gerçek olur. Hepimizin hayalleri gibi olur hayatları inşallah :)

oyy amin kuzumm inşallahh herşey sizinle devam edecek baktık olmuyor bi whatsap grubu kurarız ehehee :KK70:
ayne oyle kusum ayrilmak yoook hepmz birmz brmz hepmz icin :KK70:

Hmmm anladım canım kötü olmuş bu durum senin için :KK43: içeride kaçmalık gün bırakaydın iyi olurdu sanki :) ogretmenlerin nasil insanlar ki anlayislilar mi? Hem aileni iyi tanirlar mi desen Abim gelecek askerden gelmeme gunum doldu diye?

Off OFFF ne giderdi de yememem gerek kiloo aliyorum kuzu yaa :KK43: ama kacamak gerek arada hahaha :-)

bende çok iyiyim kuzummm neler yapıyorsun bakalımm görüşemez olduk yahu

ne güzel söyledin balım ya inşallah öyle olur Allahım nasip eder inşallah :KK19:

amin bebeğim benim inşallahh :cool:

Denk gelemiyoruz aynen kuzum yaa:) iyyim yarin pazartesi ve 4 12 vardiyasindayim kara kara dusunmeye basladim :/ sen Napiyon nasıl gidiyor günleri saymaca :)

Burada yalancisini yiyoz mersinde guzeldir tabii diyetler bozulur tabiki kuzumm:-)
hemde nasıl canım çok güzel yapan yerler var of gece gece canım nasıl istediiiii :KK53: çok kilo aldım çooook :KK43:
cay sevmem ben kola olsun bana :KK70:
tamam sana kola olsun ama kola zararlı diye şettim canım az iç bari :p

amiiiin canım beniiiim :KK19::oops:

Canım burayı takip ediyorsan ki ediyorsun zaten biz Açıkça herkesi davet ettik.. Kimileri topiğin boş kalmasını istemediği için gelmedi, kimileri topiğe çok giremediği için geldi gruba.. Herkesin fikrine Saygı duyduk. Haberimiz yoktu gibi bir cümleyi kabul edemem. Geçen sayfalara bakarsan başlatılan bu hareketi görürsün:KK66:
hayatım bombalamya nasıl da hazırsın hemen :KK70: zaten söyledim ben bi ara girmemiştim o ara kaçırmışım demekki diye :KK66: sende iyi oku yazdıklarımı tamam?

hemde nasıl canım çok güzel yapan yerler var of gece gece canım nasıl istediiiii :KK53: çok kilo aldım çooook :KK43:

tamam sana kola olsun ama kola zararlı diye şettim canım az iç bari :p

amiiiin canım beniiiim :KK19::oops:

Yarın yersin kuzum nefsini köreltmek için birazcıkını :p kızzz neren kilolu bence sen kilolu görmemişsin hee:-)

canım evime geldiler hatta 2 öğretmen.. öyle birşeyler uydurarak izin almaya çalışıcam inşallahda.. önce bi haftaya askerimle konuşuyım ona göre hareket ederim

X