2014 Yarenleri! :)

ne diyosun peki sen? askere gitmeden önce nasıldı? canım orda askerdeyken terkedilen aldatılan arkadaşları vardır mutlaka bence onları dinleye dinleye kafayı yediler :110:
oncden kisitlardida bu kadar degl tatlim:) dogru diyon balim ordaki pskljkleri degisyr haliyle

İnşallah rahat ve sorunsuz bir askerlik dönemi geçirirsin canım ustalıgında inş rahat edebilceği bir yer eçkar

Ah canım keşke öyle olsaydı daha bugünden demeye başladı sandığımdan daha kötü çıktı burası flan ,yemekleri idare eder baya olumsuz konuştuuu ben hemenn teselliye geçtimm:KK58::KK20::KK8: bu zamanlar bayada hassas ya hep alttan alıyorum güzel konuşuyorum :KK16: ustalığı batıya çıksın diye çok dua ediyorum .. abisi doğuda yaptı diye bi rahatlık gelmişti ama aksine oldu :110:

aynen balım ya hergün rüyalarımda beyefendi çok özledim çooooooook :KK74:

Oy kuzumm kıyamamm rüyalar gerçek olsun inş.iyileri tabi :) Bende geçen bir rüya gördüm sevgilim hala askerdi ama rütbeliydi herkez ona komutanım diyordu biz böyle deniz kenarında biryerdeydik denize girmeye gidiyorduk karsımıza bir deniz çıkıyordu pırıl pırıl turkuaz mavisi böyle kayalıkların üstünden denize atlıyorduk :)

aynen balim katilyorm dogru diyon:) bi temmuz hemen gelsn yeter bana kiz :KK70:

Oy balım yerim seni gelir elbet temmuzda ben düğün telaşında olcam büyük ihtimal :)

Oy kuzumm kıyamamm rüyalar gerçek olsun inş.iyileri tabi :) Bende geçen bir rüya gördüm sevgilim hala askerdi ama rütbeliydi herkez ona komutanım diyordu biz böyle deniz kenarında biryerdeydik denize girmeye gidiyorduk karsımıza bir deniz çıkıyordu pırıl pırıl turkuaz mavisi böyle kayalıkların üstünden denize atlıyorduk :)

Oy balım yerim seni gelir elbet temmuzda ben düğün telaşında olcam büyük ihtimal :)
ne güzelmiş kız rüyan bilinçaltında hoş şeyler yatıyo desene balım :) gelince hepsini olmasada bi kısmını gerçekleştirirsiniz inşallah balııımmm :KK68:

ayy ne guzel kz hersey gonlunce.ogonlunce.olsun balim yaa sende dugun gununu sayarsn kz burda ALLAHin iznyle:)

Ah canım keşke öyle olsaydı daha bugünden demeye başladı sandığımdan daha kötü çıktı burası flan ,yemekleri idare eder baya olumsuz konuştuuu ben hemenn teselliye geçtimm:KK58::KK20::KK8: bu zamanlar bayada hassas ya hep alttan alıyorum güzel konuşuyorum :KK16: ustalığı batıya çıksın diye çok dua ediyorum .. abisi doğuda yaptı diye bi rahatlık gelmişti ama aksine oldu :110:
evet kuzum malesef askeriyeler beklentilerin çok altında bizde aynı durumla karşılaştık yemekler vasat hijyen yok denecek kadar az hırsızlık var fazla takmamaya çalışşın bir süre sonra alışıyor zaten . Şimdi ilk gittiklerinde biraz dumur oluyorlar malesef . İnşallah kuzum rahat olsun telefon kullansın yeter biz kıbrıstayız orası bile kötü askerlik rahat ama yemekler hijyen sıfır malesef

Bebeğim acemide nerede olursa olsun hep sıkıntı,bezginlik,yemek beğenmeme olucak. Bizim acemimiz Ankara Mamaktı benmki de orayı hiç sevmedi ama baktığn zaman Ankara diyosun :) bir de kendini hergn arasın diye şartlama ben 2 günde bir konuşuyodum en fazla 5 dk. Şimdi aklıma geldi de ilk gittiği gün cuma teslm oldu c.tesi sabh 8.30 da aradı tam 59 saniye knştk 1 dk bile değil :) snradan alıştm ama son hafta tören haftaso hergn arıyodu. Yere göre değişiyo. Ve sakın başka askerlerle kıyaslama kuzum ben o hatayı yaptm herkes knşuyorux diyodu acaba benle knşmak istemiyomu da aramıyodu diyodum ama işin aslı öyle değil her yer hatta her koğuşta bile durum değişebiliyo

ne güzelmiş kız rüyan bilinçaltında hoş şeyler yatıyo desene balım :) gelince hepsini olmasada bi kısmını gerçekleştirirsiniz inşallah balııımmm :KK68:

Hayırlara çıksın kuzum güzel planlarımız var umarım gerçek olur. Hepimizin hayalleri gibi olur hayatları inşallah :)

ayy ne guzel kz hersey gonlunce.ogonlunce.olsun balim yaa sende dugun gununu sayarsn kz burda ALLAHin iznyle:)

oyy amin kuzumm inşallahh herşey sizinle devam edecek baktık olmuyor bi whatsap grubu kurarız ehehee :KK70:

evet canım ygs için kullan 5-6 gün hakkım kaldı bide ben lysye girmiycem yazın yetenek sınavlarına gireceğim için :) Öylemi dersin nasıl izin verceklerki :KK64:

Hmmm anladım canım kötü olmuş bu durum senin için :KK43: içeride kaçmalık gün bırakaydın iyi olurdu sanki :) ogretmenlerin nasil insanlar ki anlayislilar mi? Hem aileni iyi tanirlar mi desen Abim gelecek askerden gelmeme gunum doldu diye?

Böyle zamanlar oluyor kuzum malesef birbirinizi alttan almaya çalışın kırmayın incitmeyin birbirinizi bu dönemde

iyiyim bebeğim şükürr neler yapıyorsun bakim

Kuzucum nasılsınnn

Iyiyim bebegum sen nasilsin:)

ayyyy bak canım çekti gel kız ben sana en güzelinden bi tantuni ısmarlayayım :kk77::KK5:

Off OFFF ne giderdi de yememem gerek kiloo aliyorum kuzu yaa :KK43: ama kacamak gerek arada hahaha :-)

kendine göre haklidir illaki ama bunu tatli dille anlatmasi yerine agir laflar etmemelydi dedgn gbi kapandi gitti:) yolladm ozelden kuzum numarami

Tamam canim kaydettim :)

X