2014 Yarenleri! :)

Seviyorum canim ben kapali havayi ya tam tembellik yapmalik :KK66:
aynen şuan içimden kalkıp battaniyemi kitabımı kahvemi alıp dinlenmek geliyor ama bilgisayardan kalkmaya üşeniyorum öyle miskinliğin dibine vurdum:KK70:
pofidikommmmmmmmmmm:KK60: iyidir bebeğimmmmm.. çok şükür rabbimeeee.. sen nasılsıııın:KK36:
canısııı iyiyim ben de çok şükür bugünlerimize sen nasılsınn işte misin napıyosunn?:KK48:
Ayrımcılığa hayır haha :) tamam madem oldu o zaman :)
canımsın kızzz:KK36::KK36::KK36:

bugün mü teslim oluyor kuzum? @gunes1010

Merhaba canim :)) hosgeldin canim

Kuzum Utanma ya litfeenn:-) Yarin bol bol dinlenirsin Bebegim :)

Belli olmaz kuzu kazanirsin inşallah :) Aynen maksat eglence :))

Ayyy kuzum oyle yapiyim bare :-) cok sağol fikirlerin icin :* sen nasilsin bu arada sormadigimi fark ettm cok utandim :KK43:((

Bebegimmm:)
inşallah kuzum yaa yoksa yine yeni haftaya yorgun başlamak istemiyorumm:KK71:

aynen şuan içimden kalkıp battaniyemi kitabımı kahvemi alıp dinlenmek geliyor ama bilgisayardan kalkmaya üşeniyorum öyle miskinliğin dibine vurdum:KK70:

canısııı iyiyim ben de çok şükür bugünlerimize sen nasılsınn işte misin napıyosunn?:KK48:

Bebeğim biz teslim olalı 5 ay olduuu :)

Merhaba canim :)) hosgeldin canim

Kuzum Utanma ya litfeenn:-) Yarin bol bol dinlenirsin Bebegim :)

Belli olmaz kuzu kazanirsin inşallah :) Aynen maksat eglence :))

Ayyy kuzum oyle yapiyim bare :-) cok sağol fikirlerin icin :* sen nasilsin bu arada sormadigimi fark ettm cok utandim :KK43:((

Bebegimmm:)
Inşallah bebegim benimmmm

Amaaaaaaaan hiiiç kalkma yat bebegim :)

Bebeğim biz teslim olalı 5 ay olduuu :)

Ayyy ben alıntıyı görmedimm yavruşumm :)
kız aa ben yeni gitti sanıyorum:KK70: bebiş alıntı gözükmedi ya ondan öyle oldu yoksa bilmez miyim kardeş ben seniiii:KK70::KK70:
Amaaaaaaaan hiiiç kalkma yat bebegim :)
öyle yapıyorum canım sen napıyosun bu arada genel olarak çalışıyo musun askerin nerede şafak kaç falan tanışamamıştık sanki seninle:KK48:

X