2014 Yarenleri! :)

Sağlık sıhhat olduktan sonra kuzum herşey hallolur :) Üzüntü üzüntüyü getirir derler kuzum hayırlısı ile gelecek aslan askerlerimiz :) bitmedi kuzuu ahh nerde azalttık ama çok şükür:) 94/2 gitmişti benim asker:)
Benim de öyleydi kuzum 5 mayis teslim tarihi geçiyor kuzum ya ne kaldı şurada sanki :)

Canimsiniz :) insallah bu mutlulugu burdaki butun kizlar yasar..
Nidammm biz burada hepimiz ayrı ayrı konusmasak da birbirimize yazılanları hep okuduk. Sen de çok zorluklar Çektin hastalıklarla ugrastinnn... Bircigumuz ayrıldık kustuk ağladım buradaydik baristik yine geldik. Sen simsiku sarıl sevdiğine sarıl ki bize de umut olsun bizde mutlu olalimm sıkma tatlı canini da bugünlerin kıymetini Bill :)

bnde oturyorm dnlenyorm mis gbi :) sende gidince dinlen ay. is cikisini ne cok sevyrm bn ya :) ALLAH iglik versn kuzum.bnde cok sukur iyiym safak dusmece :)
İyi ve mutlu ol çünkü bir gün gelecek bir gün gelecek canım benim moral bozmaya değmez sağlık olduktan sonra her şey yoluna girer ha bi gün sonra ha bi gün önce :)

pardon da bu hava da meyin nesi yani klavye havasini da pek sevmem sende oyle.yorum yapmazsan sana kimse tepki bermez bu 1. 2cisi de ozelde paylas istedgnle konus sana diyende yok illa bize yaz vs. ki byle dusunen ve bu sekilde yorum yapana bdaha da yazacgmi sanmiyorm sen nasil byle agir konusyorsan ilgi de bekliyemezsm kmseden k.bakma bu sekilde konusursan eger sonuna kadar da cvp yazarm skncta bu konuyla alakali tepki gosteren kisilere bu sekilde.cvp beremezsn sen. kmse dansozluk yapmiyor burda mutlulugunu paslasmicaksan en icten duygularnla dedgmz gbi sen icten yasa bz sonuna kadr anlaysli olan arkadaslarmza bursa sonuna kadar paylasirim ve paylasiriz. iyi gunler bu msjda sende cvp berme o halde..

Oda dogru canim safak eksildikce insan dahada heveslenir.. nasil alisicam hic bilmiyorum :KK43:
zaman bebeğim.. sen elinden geldiğince sevdiğine destek ol, ol ki bu zor günleri atlatabilesiniz..
Nasilsin canim bayadir giremedim :KK43:
iyiyim bebeğim şafak saymaca devam, sen nasılsınn?

günaydınnn kızlarrr :)) iyi haftasonları olsun inşallah bol dinlenmeceli :))
günaydınnn güzelliikkk olsun bakalımm inşallahh, napıyosun bakiyim?:KK48:
Günaydın kızlaaaar
günaydınnn:KK68:

GÜNAYDIN BÜTÜN GÜZEL YARENLERİMEEE NASILSINIZ BAKALIIM?:KK68:

zaman bebeğim.. sen elinden geldiğince sevdiğine destek ol, ol ki bu zor günleri atlatabilesiniz..

çok şükür iyiyim fıstığımmmmmm sen nasılsın :KK15: iş güç çalışmacaa :KK48:

nasilsin tatlisko:)

Iyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın canım:)

Oooo süpeeeer:-) bizim yerimizede at göbecikleri kıııııız:-) ben roman havasını çok severim bak orda olaydım karşılıklı oynardıkkkk:-) iyi eğlenceler şimdiden bitanrmmmmm:)

Heheh :) oynardık tatlım çok sağol :)

Valla çok zor oldu bebegim ya ben serbetli tatli olsun istiyordum. Kazanamicam galiba :KK43:

Aaaa lütfen öyle düşünme belli mi olur sen kazanırsın canım :)) niye kazanamayacağını düşünüyorsun ki?

Benim de öyleydi kuzum 5 mayis teslim tarihi geçiyor kuzum ya ne kaldı şurada sanki :)

Bizimde 7 Mayıs yazıyordu aynı tertip göndermişiz demekki :) aynen çok şükür hergün birgün eksiliyor:))

günaydınnn kızlarrr :)) iyi haftasonları olsun inşallah bol dinlenmeceli :))

Yeşimim Günaydın bebeğim :)) burada yağmur var ama sanırım ben dinlenemicem:-) Arkadaşlarum hep evli olunca doğal olarak hamiş hepsi birinin bugun baby showeri var :-) yaa bu baby shower kime hediye alınır kararsız kaldım :-)

Bebeğimmmmm :) günaydın kuzum :)

X