2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

normal oldu canmm allahm dunyam basıma yıklıdı yavrucuklarım offfffffffff

yani neden oldu... sanırım 22 haftalık demiştin.. niçin erken doğdular doğduktan sonra kaç gün yaşadılar. yüzlerini gördün mü ben bakmaya cesaret edemedim

yani neden oldu... sanırım 22 haftalık demiştin.. niçin erken doğdular doğduktan sonra kaç gün yaşadılar. yüzlerini gördün mü ben bakmaya cesaret edemedim

24 haftalık yokk bırden oldu hersey normaldı bırden kanama oldu hasraneye gıttık dogm kanalına ınmıs öyle ıste dogurdm yandan gördm yok bakamdm ama cokk pısmnm keskee kucagma aksaydmmm cnm 10 15 dk yasayabldıler

bazen bende keşke baksaydım dokunsaydım diyorum ama sonra gözümün önünden hiç gitmeyeceklerdi dayanmak daha zor olurdu diye düşünüyorum

bazen bende keşke baksaydım dokunsaydım diyorum ama sonra gözümün önünden hiç gitmeyeceklerdi dayanmak daha zor olurdu diye düşünüyorum

yokk bnn cok pısmanım keske alsaydım sarılıp aglayıp öpp yollasaydmm mezara ama bırkez bıle göremedmm

yokk bnn cok pısmanım keske alsaydım sarılıp aglayıp öpp yollasaydmm mezara ama bırkez bıle göremedmm

iyiki de yapamamışsın..emin ol böylesi daha iyi... bence...bir sonraki tüp denemesi ne zaman ben hemen temmuz başı gidicem doktora

iyiki de yapamamışsın..emin ol böylesi daha iyi... bence...bir sonraki tüp denemesi ne zaman ben hemen temmuz başı gidicem doktora

askmm saoll sennde tedavn hayırlı olsn ben bebişimi aldm suan darısı sana 9.gnm ve hamısm suan test yaptm pzartesı tekrarlcamm

askmm saoll sennde tedavn hayırlı olsn ben bebişimi aldm suan darısı sana 9.gnm ve hamısm suan test yaptm pzartesı tekrarlcamm

rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin yavrunu yada yavrularını kucağına almayı nasip etsin...

kankacım dikkat etsem nolucak hiç açık alan yokki kaçmaya burdan dışarı adım atsam mefta olurum hemen :)

canım hayırlı olsun topik :) bende temmuz başı(10u gibi kendiliğinden olmazsa ) 5. deneme bakalım hayırlısı birkez tuttu kaybettim kızımı :) yaş35 sadece pco sen tanıyorsun beni diğer arkadaşlar için yazdım :)

inşş canmm cok saoll sen bebsnn nasl canmmmm

ben iyiyim canım ama bebiş yok :) allah söyletti insallah :) temmuzda tedavi ama o zamana kadar kendiliğinden gelir belki :)
bende 31. haftada erken doğumla kaybettim 10 gün yasadı ben gördüm bir kere kucağıma aldım öpmedim koklamadım ama ayrılmak zordu

ayyyy hoş geldin bebeyiiiiiiiimmmm bende temmuzun 7 si gibi başlycam canımmm benimmm inşallah Rabbim bukez kucağına almayı nasip eder

canmm ya valla çok uzuldum 31. Haftanda pekı sen neden kaybettın yanı erken dogm oldu böyle bırını görünce dayanamıyorsun dımı hemen yazıyorsun ya sen gecen ay tedavı görmednmı ben karıstırdmmı ınsallah kendılınden kalırsın bu ay

hıhhhh Bende tanıyomm

Hayırlısı olsun canım inşallah sonu bebişli olsun, 3 tane donmuşum var canım, bakalım işe yarayacak mı bu sefer

alıcaksın biiznillah bu defa kucağına ya hamile olmayan kalmasın inşallahhhh önce stresi endişeyi atıyoruz bebeğimizi kollarımıza aldığımız günü düşünüp motive edicez kendimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…