2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

amin balımmmm amiiiiinnnn biliyorummm ölümüne kankiyiz zaten hamişlerin duası kabul olurmuşşşş aşkım sende biliyosun seni doğurtana kadar başının etini yiycemmmm

HAHHAHHAHA İNŞALLAH DERTORTAGIMM BEN KAÇARRR HADI UYKUMUzZ GELDİİİİ

Amin cnm insss tesekkurlerrrr

Son düzenleme:
Canım topiğin hayırlı olsun, Rabbim inşallah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin günler aylar su gibi geçsin ve bebişlerimiz göbüşlerimizde büyüsün inşallah.

Bende 3. denememi dondurulmuşlarla eylül-ekim gibi düşünüyorum.

ilk donmuş negatif olunca, ikinci donmuştan da pek beklentim yok ama yeni tedavi çok maliyetli olduğu için mecbur deniycem, ona açılan ellerimiz boş dönmez inşallah...

amin inşallah bitanemmmm...Rabbim inşallah bu kez nasip eder canım benimmm ümidimizi kaybetmek yok zaten bebişlerde hiç ummadığımız anlarda tutunuyolar... evet malesef çok masraflı yeni tedavii bende sıfırdan başliycam malesefff bu 4.denemem olacak Rapor çıkartıyrum o yüzden fiyatta düşüş olucak inşallah...bu arada geride kaç donmuşun kaldı bebişim

inşallah canm rabbımden umıt kesılmez older bu sefer olur ınsallah

Selam kizlaaaaar bende geldim :))
Bende 30 mayista 2. bebegim icin tekrar tup bebek tedavisine basliyorum... kismet olursa temmuzun ilk haftasi transferim yapilacak...
Rabbim yuzumuzu guldursun ,emeklerimiz bosa cikmasin insallah...

Bende 30 mayista 2. bebegim icin tekrar tup bebek tedavisine basliyorum... kismet olursa temmuzun ilk haftasi transferim yapilacak...

hoş geldiiiiiiiiiiiiiiinnn canım... şimdiden haırlı olsun tedavin Allah yardımcın olsun ve inşallah hamiş kal ve kucağına al ben temmuzun ilk haftası tedaviye başlycam

hayırlı ugurlu olsun sımdıdennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…