2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

aaaaaaaaaaaa ne diyosun canım bu nasıl oldu ya inanılmaz üzüldüm ben neden böyle oldu o kadar uzun tedavi yaptılar

bilmiyorum canim bizde soktayiz :KK43: ilk seferde 7 taneden 3 u dollenmisti ..hatta bir kere asilamayla bile hamile kaldim ..ama bu sefer niye boyle oldu bilmiyorum..yumurtalarim dollenemese asilamada olmaz yada ilk tup denememdede hic olmazdi..cok garip duygular icindeyim..uzgunum ve korkmaya basladim... :KK43:(

vazgecmedim canim ama umudumun bir kismi kayboldu bugun sanki :KK43:

yok olmasın.. Doktorunuzla görüşün. nedn olabilir, ne yapılabilir diye. en imkansız denilen insanlar bile bugün çocuk sahibi olabiliyor. bu yüzden sakın umudunuzu kesmeyin.

haha o kadar hastane maceramdan sonra ben bile kesmemişken :KK66:

yok olmasın.. Doktorunuzla görüşün. nedn olabilir, ne yapılabilir diye. en imkansız denilen insanlar bile bugün çocuk sahibi olabiliyor. bu yüzden sakın umudunuzu kesmeyin.

haha o kadar hastane maceramdan sonra ben bile kesmemişken :KK66:

yok kesmiycem zaten,eylulde randevu alicaz tekrar bu sefer mikroenjeksiyon yapicaz dedi doktorum...

arkadaşlar bende tüp bebek tedavisine başlayacam kısmetse ama şimdiden çok tedirginim :KK43: rapor almaya çalışıyorum inşallah alabilirim. yoksa tüp bebek tedavisi bayaga masraflı kısmende olsa devletin faydası iyi oluyo . kayseride olan var mı aranızda arkadaşlar

allah yardımcın olsun canım ben kayseridenim hangi hastanede yaptıracan tedavini bende başlıycam inşallah eşimi ikna etmeye çalışıyorm.

allah yardımcın olsun canım ben kayseridenim hangi hastanede yaptıracan tedavini bende başlıycam inşallah eşimi ikna etmeye çalışıyorm.

valla cnm karar veremedim bana kalırsa acıbademde yaptırayım diyorum ama bakalım hayırlısı sen ne kadarlık evlisin cnm sorun ne sizde :KK43:

valla cnm karar veremedim bana kalırsa acıbademde yaptırayım diyorum ama bakalım hayırlısı sen ne kadarlık evlisin cnm sorun ne sizde :KK43:

ben önce çetin arık a gidiyodm duymuşundur bana hep bende bi sorun olmadığını eşime odaklanacağımızı söyledi böle konuştuktan sonraki ay ben regli olmadım hamilede deildim hastaneye gittim bana bu yumurtalıklarla hamile kalmamın 1000 de 1 ihtimal olduğunu söyledi mustafa başbuğa gittim bazı tahliller istedi ben iki düşük yapmıştım neden düştüğünü araştırdı eşimdende bazı şeyler istedi yaptırdık götürdük tahlilleri bende kan pıhtılaşması warmış ondan düşüyomuş eşimdede sperm sayısında,hareketliliginde sorun war tüp bebeğe baş wurun zaman kaybetmeden dedi ama eşim pek sıcak bakmıyor tüp bebeğe onu ikna edersem bende memorial i düşünüyorm hayırlısı inşallah

ben önce çetin arık a gidiyodm duymuşundur bana hep bende bi sorun olmadığını eşime odaklanacağımızı söyledi böle konuştuktan sonraki ay ben regli olmadım hamilede deildim hastaneye gittim bana bu yumurtalıklarla hamile kalmamın 1000 de 1 ihtimal olduğunu söyledi mustafa başbuğa gittim bazı tahliller istedi ben iki düşük yapmıştım neden düştüğünü araştırdı eşimdende bazı şeyler istedi yaptırdık götürdük tahlilleri bende kan pıhtılaşması warmış ondan düşüyomuş eşimdede sperm sayısında,hareketliliginde sorun war tüp bebeğe baş wurun zaman kaybetmeden dedi ama eşim pek sıcak bakmıyor tüp bebeğe onu ikna edersem bende memorial i düşünüyorm hayırlısı inşallah

hmm anladım cnm Rabbim yardımcımız olsun . benimde eşim tarafı herşeye karışıyo sinir stres o yüzden hat safada oluyo pskoloji ne bırakmadılar sagolsunlar. bende tedaviye başlayım artık diyorum ama bu seferde eşimin ailesi benden çıkmaz sinirlerimi alt üst eder diye korkuyorum. ben artık doktora gitmekten yıldım hepsi farklı konuşuyo .bi gidiyom sende bişe yok bebeğin olur diyo öbürüne gidiyom yumurta sayın az diyo. Rabbim yardımcımız olsun :KK43:

merhaba arkadaslar. dr. kontrolum bitti su an yoldayim eve donuuorum. simdilikvhersey yolunda dedi doktorumm.RABBİM(CC) İZNİ ile veeeeeeeee ... basladik. ilk GONAL-f hastanede oldum 5 gun yapcm pazartasi nasibse kontrole gitcem. hayirlisi bakalim...

aynen öle canım ama takma kafana hiçbirşeyi sitres yapma kendine herkez geliyor çekip gidiyo sonuçta kapıyı örtünce dışarda kalıyolar.

merhaba arkadaslar. dr. kontrolum bitti su an yoldayim eve donuuorum. simdilikvhersey yolunda dedi doktorumm.RABBİM(CC) İZNİ ile veeeeeeeee ... basladik. ilk GONAL-f hastanede oldum 5 gun yapcm pazartasi nasibse kontrole gitcem. hayirlisi bakalim...

inşallah canım rabbim güldürür yüzünü.

niye canim Turkiyede klasik tup bebek kalktimiki ,herkese mikro mu yapiliyor? ben fransadayim..

ya benım bılgıdım kadarıyla herkese mıkro yapmıyorlar ben devlet hastanesınde yaptırıcam bıldıgım kadarıyla klasık ıvf uygulanacak ozeller mıkro yapıyo galıba

ya benım bılgıdım kadarıyla herkese mıkro yapmıyorlar ben devlet hastanesınde yaptırıcam bıldıgım kadarıyla klasık ıvf uygulanacak ozeller mıkro yapıyo galıba

canim benimkide devlet hastanesi zaten...

Hadi hayrli olsun cnmm....

herkese hayırlı ramazanlar hanımlar bende bu ay donudurulmuşları transfer yaptırmayı düşünüyorum ama çok kararsızım oruçlarımın aksamasından dolayı. gelecek ayda işlerim yoğunlaşacak çoğunluğun tavsiyesine göre karar vericem artık sizin tavsiyeleriniz nedir banada yardımcı olurmusunuz :26:

canim benimkide devlet hastanesi zaten...

Klasik tüp bebekte yumurta ile spermi tüp içerisine bırakıp kendi kendilerine döllenmelerini bekliyorlar. Mikroenjeksiyon daha garanti. direkt döllüyorlar çünkü. Ben tüp bebeğe başlamadan önce ilk sorduğum soru mikroenjeksiyon yapıyor musunuz olmuştu.

Zira tüp içerisinde kendiliğinden döllenmemesi riskini yaşamak istemedim.

Ama tabi hangisi daha sağlıklı bilmiyorum.

X