2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

bugun saat 12 de embryo transferim vardi ama biraz once telefon geldi embryo yok tedavi iptal oldu dediler.cok.uzgunum :KK43:( hoscakalin...

Cnmmmmmmmm sana ne desem yarana merhemm olamam sakinnn isyannn etmee sakin olacak sakin ol tekrar baslarsin allh izin versin skin isyan etmee. Dualarim seninleee

bugun saat 12 de embryo transferim vardi ama biraz once telefon geldi embryo yok tedavi iptal oldu dediler.cok.uzgunum :KK43:( hoscakalin...

çokk üzüldüm hepimizin başına gelebilecek bişey hastanede cok karsılastım boyle arkadaslarla. üzülme hayırlısı olsun.

arkadaslar merhaba, su an hastanede sirami bekliyorum. bi aksilik olmazsa bugun basliyorum tedaviye her zamanki gibi dualariniza talibim.. sizde benim dualarimdasiniz :)

Yo yo yo! pes etmek yok!

Ben daha az önceki yazımda anlattım yaşadıklarımı! bu yolda bir yığın taşlar hatta dağlar bile çıkacak belki karşımıza. Ama PES ETMEYECEĞİZ!

sakın...

Cokkkkkkkk cokkkkkk cokkkkkk gecmis olsun cnm rabbim senin bizim bu yukleri tasiyacagimizi bildigi icin siniyor kulum sukurmu etcek isyanmi etcek diye ama biz sukur ediyruz allh sonumuzu hayrli etsinn insss

Teşekkür ederim.. Dilerim Rabbim dualarımızı duyar..

canim benim RABBİM(CC) hepimiz icin hayirlisini nasib etsin. hukmune razi olan kullarindan olabilelim insallah. RABBİM(CC) hepimize, kendi katindan, gozumun gonlumuzun sürûru goz aydinligimiz olacak hayirli nesiller evlatlar nasib etsin insallah amin. felaha erecegimiz hayirli kapilari FETTAH(CC) ism-i serifiyle acsin insallah.

Cnmmmmmmmm sana ne desem yarana merhemm olamam sakinnn isyannn etmee sakin olacak sakin ol tekrar baslarsin allh izin versin skin isyan etmee. Dualarim seninleee

çokk üzüldüm hepimizin başına gelebilecek bişey hastanede cok karsılastım boyle arkadaslarla. üzülme hayırlısı olsun.

Yo yo yo! pes etmek yok!

Ben daha az önceki yazımda anlattım yaşadıklarımı! bu yolda bir yığın taşlar hatta dağlar bile çıkacak belki karşımıza. Ama PES ETMEYECEĞİZ!

sakın...

canim benim RABBİM(CC) hepimiz icin hayirlisini nasib etsin. hukmune razi olan kullarindan olabilelim insallah. RABBİM(CC) hepimize, kendi katindan, gozumun gonlumuzun sürûru goz aydinligimiz olacak hayirli nesiller evlatlar nasib etsin insallah amin. felaha erecegimiz hayirli kapilari FETTAH(CC) ism-i serifiyle acsin insallah.
Allah hepinizden razi olsun kizlar.kesinlikle isyan etmiyorum, asla etmem ama hic beklemedigim biseydi bu cok uzuldum gercekten... Allahim boyle uygun gordu demekki nasip etmedi hayirlisi boyleymis diyip kendimi teselli etmeye calisiyorum...
Rabbim sizlerin gonlunuzdekini versin insallah...

arkadaslar merhaba, su an hastanede sirami bekliyorum. bi aksilik olmazsa bugun basliyorum tedaviye her zamanki gibi dualariniza talibim.. sizde benim dualarimdasiniz :)

Hadi hayirlisiiii caninmmmmn bebisini al gel insss ...

canım benim üzülme desek de yaşadıkların zor biliyorum bgn ağla üzül vur kır içini boşalt ama yarına dimdik taptaze gelecek tedavine zımba gibi hazır başla emi yeni gün yeni umutlar güzel şeyler getirir... herşeyin vakti saati var canım bu defaki olmadı diye bi sonraki de olmucak değil toplamaya çalış kendini...

Allah hepinizden razi olsun kizlar.kesinlikle isyan etmiyorum, asla etmem ama hic beklemedigim biseydi bu cok uzuldum gercekten... Allahim boyle uygun gordu demekki nasip etmedi hayirlisi boyleymis diyip kendimi teselli etmeye calisiyorum...

Emin ol senin acinu tasidim icimde aklimdasin dik durrr o bebek birgun kapinin esigindennnn girecekkkkkk insss sinavimiz bitmediiii allh buyukkk dualrim seninle ...

bi dakka.. vazgeçmiş gibi yazmak niye? daha yolumuz var gideceğimiz. umutsuz olmayın lütfen.

amin canim amin ecmain insallah...

Anlat bizede olurmu sana cvp yazmistim ama gormedin sanirim sen uzun uzun anlat kitap yazsan okurum derdimiz buyuk cunku allh bizlere merhamet etsin ins bol sans hayrli ewlatlar nasip etsin ins ... dikkat et kndinee

Anlat bizede olurmu sana cvp yazmistim ama gormedin sanirim sen uzun uzun anlat kitap yazsan okurum derdimiz buyuk cunku allh bizlere merhamet etsin ins bol sans hayrli ewlatlar nasip etsin ins ... dikkat et kndinee

tamam canim insallah nasib olursa her detayi paylasscam guzel dualarin icin saolasin.

MRB canım yeni namaz kıldım herkeze dua ettim ben rabbimin aciz bi kuluyum ama inşallah oruçlu agzımızn hürmetine rabbim dualarımızı kabul edip en kısa zamanda hayırlı sağlıklı ewlatlar werir bizleri sewindirir.

eşim tüp bebeğe karşı geri kfalı demiştim ya hani kızlar benim bi sorum olacak bu spermi kaliteli yapmak we sayısını çoğaltmak için inne faln yokmu ya

Selam kızlar
Çarşamba yumurtalarım toplanacak başka aynı gün toplamasi olan var mı?
Doktor yumurtalarin cok olduğunu söyledi hatta cok olduğu için ilac kulanacakmisim ağrı yapmamasi için.

canim, bugun yumurta toplsma islemin vardi. nasilsin?

arkadaşlar bende tüp bebek tedavisine başlayacam kısmetse ama şimdiden çok tedirginim :KK43: rapor almaya çalışıyorum inşallah alabilirim. yoksa tüp bebek tedavisi bayaga masraflı kısmende olsa devletin faydası iyi oluyo . kayseride olan var mı aranızda arkadaşlar

aaaaaaaaaaaa ne diyosun canım bu nasıl oldu ya inanılmaz üzüldüm ben neden böyle oldu o kadar uzun tedavi yaptılar

X