2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

bugün 9:30 gibi hastanedeydik embriyolog bilgi verdi 5 bebişim blast olmuş :) durumları gayet iyiymiş özellikle 3ünün :) drum bir tane istiyorum ikiz istemiyorum bunlar ikiz olabilir erken doğum riskin olur ben senin bebekle çıkmanı istiyorum gerisini 2 şer donduralım dedi ama karar senin dedi ben de druma güvendim 1 tane istedim bu melek tutmazsa sonraki tanktakiler de bunun gibi onları veririz dedi
Allaha çok şükür iyi geçti 11 temmuz büyük gün :) dualarınıza ihtiyacım var :)

kızlar hyırlısı ile tedavilerinize başlarsınız ve sonu bebişli olur inşallah :)

çok teşekkürler, umarım 11 temmuz çok hayırlı olur sızın için :))

Merhaba arkadaslar,
Bende bu forumda yeniyim. Bugun yarin regl olmak uzereyim. Nasibse ignelere baslicam. İlk denemem olucak. İki tupumde tikanik oldugu ivin adilama denenmeden tup bebek onerildi. İstanbul tup beberk merkezi Aret Kamar'in hastasiyim. Bu mubarek RAMAZAN-İ SERİF'in yuzu suyu hurmetine evlat hasreti ceken herkese hayirli ,saglikli, salih ve saliha evlatlar nasib etsin onsalkah amin. Sizlerden ve kendimden yuz gulduren hayirli haberler duyma umuduyla. Hepiniz icin dua eder hepinizden dua beklerim.. Hayirli ramazanlar. :))

selam, Aret Bey ve İstanbul tüp bebek için fikir verirsen sevinirim. umarım bir an önce bebeğine kavuşursun...

selam, Aret Bey ve İstanbul tüp bebek için fikir verirsen sevinirim. umarım bir an önce bebeğine kavuşursun...
Aleykumselam. Su ana kadar iki kez gittim. İkisindede oldukca ilgililer guleryuzluler. Umarim bundan sonraki gorusmelerdede ayni fikirde olurum. Bundan sonrasindada edindigim izlenimlerimi paylasirim insallah.

fiyatlar nasıl, bilgin var mı?

Canim malesef. Cunku bizim madfi durumumuz ozelde tedavi olmak icin yeterli degil. Bi tanidigimiz ustlendi. Ben gidip muayene olup cikiyorum. Odeme yapmadigim icin bilmiyorum. Sen hangi asamadasin.gidecegin merkezi mi arastiriyorsun?

Iyi aksamlar kizlar .allah bu mubarek ayda dileklerinizi kabul etsin gobislerinizi doldursun. ben bu ay ilk tup bebek denememi yapicam arkadaslar .ramazana denk gelicek herkes bana oruc tutma diyor ramazanda adet duzenim degisiyor .sizin aranizda hic ramazanda tup vebek deneyen varmi doktorlar oruc tutma demiyor ama bunca emek verip bosa gitmesinide istemiyorum beni bilgilendirebilirmisiniz :)

Iyi aksamlar kizlar .allah bu mubarek ayda dileklerinizi kabul etsin gobislerinizi doldursun. ben bu ay ilk tup bebek denememi yapicam arkadaslar .ramazana denk gelicek herkes bana oruc tutma diyor ramazanda adet duzenim degisiyor .sizin aranizda hic ramazanda tup vebek deneyen varmi doktorlar oruc tutma demiyor ama bunca emek verip bosa gitmesinide istemiyorum beni bilgilendirebilirmisiniz :)

Merhabalar, oncelikle hayirli olsun. Bende bu ay ilk denememi.yapcam nasibse reglimi bekliyorum ve ikima gundur oruc tuttum. Ama ignelere baslayinca zaten regl donemi olcak. Regl bitince gunduz saatlerinde almam gereken.ilac yada igne olmazsa doktoruma danisicam, orucun tedaviye zarar vermedigni soylerse tutarim soylemezse Ramazan-i seriften sonra kaza edicem. Aslinda ramazan-i serifte olmasini planlamadim ama doktor 1 ay erteleyince boyle tevafuk etti. Nasib :))

Merhabalar, oncelikle hayirli olsun. Bende bu ay ilk denememi.yapcam nasibse reglimi bekliyorum ve ikima gundur oruc tuttum. Ama ignelere baslayinca zaten regl donemi olcak. Regl bitince gunduz saatlerinde almam gereken.ilac yada igne olmazsa doktoruma danisicam, orucun tedaviye zarar vermedigni soylerse tutarim soylemezse Ramazan-i seriften sonra kaza edicem. Aslinda ramazan-i serifte olmasini planlamadim ama doktor 1 ay erteleyince boyle tevafuk etti. Nasib :))

Sizede hayirli olsun hangi hastanede tedavi goruyorsun.ben zeynep kamilde tedaviye basliycam ama aklim karisik adetin 18. Gunu basliyor tedavim hayirlisi bakalim .sizin adette basliycakmis ne guzel hemen baslarsiniz bide 18 gun beklemek var :KK43:

Sizede hayirli olsun hangi hastanede tedavi goruyorsun.ben zeynep kamilde tedaviye basliycam ama aklim karisik adetin 18. Gunu basliyor tedavim hayirlisi bakalim .sizin adette basliycakmis ne guzel hemen baslarsiniz bide 18 gun beklemek var :KK43:

Hepimiz biliyoruzki ne zaman baslanirsa o zaman bizim icin hayirli.olandir. Tabiki bunu bilmemimize ragmen endise stres vs yapmamayi basaramiyoruz.(kendi adima, ben boyleyim :) ) ben taksim/gumussuyu'da İstanbul tup bebek merkezi'nde tedavideyim. Her ay regl olmamayi beklerken bu ay olmayi bekliyorum. RABBİM(CC) hayirlisiyla kavustursun evlatlarimiza hepimizi insallah. Dun aksam burdan yazisirken esim sordu ne yaptigimi. Gulerek ve gozlerim dolarak anlattim burdaki payladimlar herkesin heycanini tanimadigin insanlarin durumunu, sonucunu nerakla bekledigini iyi seyler duyunca sevinip uzucu sonuclarda tanimasan bile huzunlendigni... Mu'minin mu'min kardesi icin, giyabinda ettigi dua kabul olurmus. Dua edelim hep birbirimize... :)))

merhaba bende 2-3 güne adet olucam adet olunca başlıcaz. adet olana kadar orucumu tutucam adet olunca zaten olmuyo adteten sonrada hergun muayene olursa ultrason cıhazına jel surduklerı ıcın oruc bozuluyomus. bu sebeple muayeneye gıttıgım gunlerde tutmucam. benım aklımdakı soru transferden sonra malum evde olup dınlenıcez oruc tutucak olan varmı kafam karısık. ıyı beslenmek gerek tutsam zor gecermı? ama olmazsa bu sefer kendımı suclucam. off siz napıcaksınız arkadaslar? tarnsfer sonrası oruc tutan varmı?

bende zeynep kamılde basıcam size uzun prtokol uygulanıyo galıba. hayırlısı olsun

Canim malesef. Cunku bizim madfi durumumuz ozelde tedavi olmak icin yeterli degil. Bi tanidigimiz ustlendi. Ben gidip muayene olup cikiyorum. Odeme yapmadigim icin bilmiyorum. Sen hangi asamadasin.gidecegin merkezi mi arastiriyorsun?

şu anda regli olmayı bekliyorum, gelince gidip tedaviye başlayacağım ama istediğim gibi içime sinen bir yer bulmaya çalışıyorum. Aret beyi duydum ama görüşmedim. Sizin doktorunuz da o muydu?

merhaba, ben yer araştırıyorum da Zeynep Kamil devlet hastanesi değil mi? nasıl uygulanıyor süreç , yaşım 41 oluyor, orada tedavi olamam sanırım :KK43:

canım maalesef devlet proseduru uygulandıgı ıcın 40 yasına gırene tup bebek yapmıyolar. ben rapor cıkardım ılaclarımı ssklı aldım 550 tl tuttu. hastaneyede 409 tl oducem. ılk denememı burda yapmaya karar verdım. ınsallah tum ısteyenlere verırı allahım :emir_bebek::emir_bebek:

canım maalesef devlet proseduru uygulandıgı ıcın 40 yasına gırene tup bebek yapmıyolar. ben rapor cıkardım ılaclarımı ssklı aldım 550 tl tuttu. hastaneyede 409 tl oducem. ılk denememı burda yapmaya karar verdım. ınsallah tum ısteyenlere verırı allahım :emir_bebek::emir_bebek:

ilkinde olur inşallah, her isteyene vermesi dileğim :)

şu anda regli olmayı bekliyorum, gelince gidip tedaviye başlayacağım ama istediğim gibi içime sinen bir yer bulmaya çalışıyorum. Aret beyi duydum ama görüşmedim. Sizin doktorunuz da o muydu?

evet canim dr.um aret kamar." reglimi bekliyorum baslayinca tedaviye baslicam demissin" problemin nedir bilemiyorum ama gecen ay bende regl olunca gittim raporumda elimde ya hemen baslancak sandim. Ama benden ve esimden bazi kan tahlilleri ve benden tekrar rahim filmi istedi aret bey. Eee onlari yaptirip sonuc alana kadar gecen ayi kacirdik bu aya kaldi. Hayirlisi tabiki ama sartlaninca ertelenmesi biraz strese sokuyo. Belki benim problemime gore de istemis olabilir ama ben yinede tavsiye olarak reglinden once gitmeni tavsiye ederim.

Bende orada basliyorum tedaviye benim ilaclarim 950 tuttu acaba farkli tedavilermi uyguluyorlar anlami H orum ben bu hastaneyi ama hakkimizda hayirlisi

Bende orada basliyorum tedaviye benim ilaclarim 950 tuttu acaba farkli tedavilermi uyguluyorlar anlami H orum ben bu hastaneyi ama hakkimizda hayirlisi

canım senın uuzun protokol adetın 18. gunu baslıcaksın bende 2 kat fazla ılac kullanacaksın o yuzden fazla tutuyo herkesın yumurtalık durumuna gore degısıyo. rezervin iyiyse daha az ılac yazıyo parasıda az tutuyo. takılma yanı dr ne gerekıyosa onu yapıyo kaç yasındasın problem ne

Canim bnde ozelde yaptrcamda nasil ilaclara rapor cikarttin anlatrmisin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim bnde ozelde yaptrcamda nasil ilaclara rapor cikarttin anlatrmisin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

önce 23 yasını doldurmuş 3yıllık evlilik 900 gun sıgorta prımı yada 5 yıllık sıgortalılık gerekıyor.40 yasını gecmemıs olmak gerekıyor. bı suru test tahlıl gerekıyor lıste verıyorlar sana onları yaptırıyosun. google a sgk tup bebek sartları yazarsa cıkıyıo.

X