2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Kizlar bisey sorcam bu embroyalarin kalitesini nasil anliyrlar bide kcinci kalitde olmasi lazim transfer icin embriyo disarda durdukca kalitesi dahami artiyor iyidir misal nasildir bu olay merak ettim herkes yaziyor ya su kalitede faln ne demek ...

Merhaba arkadaşlar
Geçen hafta estradiol degerim dustukten sonra çok şükür ignelere basladim. Bugün 5.ignemi de vurdum yarin kontrolum var. Allah hepimizin dualarini kabul etsin.

İyi geceler kızlar bende sonuda hasta oldum cumartesi gonal f baslıyorum hayırlısıyla bu sefer yüzümüz gülsün inşallah yaa cok istiyorum bu mübarek günlerde dualarımız kabul olsun inşallah
kızlar tedavi süreciniz hayırlı olsun bebeklerinize bi adım daha yaklaştınız:KK52::KK52:

herkese orucun ilk gününden merhabalar
kızlar biz eşimle konuşup anlaştık ve şu karara vardık. bayramdan sonra bi kafa dağıtmak için tatile çıkıcaz ardından tüp bebeğe geçicem kısmetse... yani anlıcanız benim eylülü bulur tedavim bu topiğin dışına çıkıcam ama olsun buradan vazgeçmem:KK16::KK16:inşlh tedavi sürecimi de paylaşırım burdan...sizler benden tecrübeli olucağınız için bana bol bol yardım edersiniz...:KK16::KK16:

canımmm benimmm inşallahhhh az kalmış oleyyyyyy sağlıklı güçlü inatçı embriyolar oluşsun inşallahhh bol bol...

ayyyyyy oh oh süper siz önden bir hamiş olun bizde sizin bilgilerinizden faydalanırız hamişken inşallahhh... baya çocuğun var şuanda orda annesiiiiiiiii oooooyyyyşşşş:nazar::nazar::nazar: severimki ben onlarıııı:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

sağol canım :) darısı sana :) inşallah sağlıkla tutunur da bizim mucizeler hamilellik süreçlerimizden bahsederiz burada :)

Kizlar bisey sorcam bu embroyalarin kalitesini nasil anliyrlar bide kcinci kalitde olmasi lazim transfer icin embriyo disarda durdukca kalitesi dahami artiyor iyidir misal nasildir bu olay merak ettim herkes yaziyor ya su kalitede faln ne demek ...

canımkalite için 1- embriyoların bölünme hızı (mesela benim dün 3. günüydü embriyoların 8-9 hücreliler için iyi dedi bir tane 13 hücreli varmış ona çok iyi demedi belli bir hızda bölünmesini istiyorlar hızlı veya yavaş istemiyorlar ),2- bölünürken atık madde bırakıyorlarmış çok atık maddeli yani etrafında çok atıklı istemiyorlar 3- çaplarının boyutu (orantılı istiyorlarmış) 4- gün gün gelişimlerine bakıyorlar sabit hızda mı büyüyor diye bir hızlı bir yavaş büyüyenleri pek istemiyorlarmış
ama belli olmaz hersey iyi olur Allahım ol demezse olmaz :)

herkese orucun ilk gününden merhabalar
kızlar biz eşimle konuşup anlaştık ve şu karara vardık. bayramdan sonra bi kafa dağıtmak için tatile çıkıcaz ardından tüp bebeğe geçicem kısmetse... yani anlıcanız benim eylülü bulur tedavim bu topiğin dışına çıkıcam ama olsun buradan vazgeçmem:KK16::KK16:inşlh tedavi sürecimi de paylaşırım burdan...sizler benden tecrübeli olucağınız için bana bol bol yardım edersiniz...:KK16::KK16:

canım tatil iyi gelir bence :) tatil yapıp yaparsan daha iyi olur en azından biraz rahatlamış olursun :) eylülde hersey harika olur inşallah :) ama belli olmaz belki tatil çocuğu olur :) allahım sana mucizeni gönderir :)

sağol canım :) darısı sana :) inşallah sağlıkla tutunur da bizim mucizeler hamilellik süreçlerimizden bahsederiz burada :)

canımkalite için 1- embriyoların bölünme hızı (mesela benim dün 3. günüydü embriyoların 8-9 hücreliler için iyi dedi bir tane 13 hücreli varmış ona çok iyi demedi belli bir hızda bölünmesini istiyorlar hızlı veya yavaş istemiyorlar ),2- bölünürken atık madde bırakıyorlarmış çok atık maddeli yani etrafında çok atıklı istemiyorlar 3- çaplarının boyutu (orantılı istiyorlarmış) 4- gün gün gelişimlerine bakıyorlar sabit hızda mı büyüyor 0diye bir hızlı bir yavaş büyüyenleri pek istemiyorlarmış
ama belli olmaz hersey iyi olur Allahım ol demezse olmaz :)

canım tatil iyi gelir bence :) tatil yapıp yaparsan daha iyi olur en azından biraz rahatlamış olursun :) eylülde hersey harika olur inşallah :) ama belli olmaz belki tatil çocuğu olur :) allahım sana mucizeni gönderir :)

Sagolasin cnm embryologlarin onu cok iyi ayarlamadi lazim degilmi allh yardimcimiz olsun ins. Rabbin kimsenin kucaguni bos birakmasin insssssssss

Hadi hayrlisi cnm ins gonal f dedigin ignelere basliyrsun sanirim hadi hayrlisi guzel yumurtalarin olsun ins hayrlisiyla tutunsun cnm bu mubarek gunlerde bn agustosta basliycam allh izin verrse allh kimsenun kucagunu bos birakmasib insss

Allah razı olsun cnm iyi dileklerin için saol rabbim hepimizin dualarını kabul etsin🙏🙏

kızlar tedavi süreciniz hayırlı olsun bebeklerinize bi adım daha yaklaştınız:KK52::KK52:

Saol cnm inşAllah hyırlısı olur biz koşarak gidiyoz ama bize gelen yok inşAllah bu sefer bu mübarek ayda rabbim bebişlerimizi bize verir .. Aminnnn🙏🙏❤

benımde olmuyor 1 yılı doldurduk hıc korunmadım yumurtam catlamıyormus ama onunda neden catlamadıgı bellı degıl esımdede bendede sorun cıkmadı eğer yaza olmazsa Kışın aşılama yaptırsammı diyorum yasım 29 daha fazla vakıt kaybetmek ıstemıyorum sızler nedenrsenız bendemı beklesem 2 yıl falan:KK50:

Merhaba,
Görümcemde de yumurta çatlamıyor, eşi sağlıklı. 2 kez aşılama oldu, ilki tuttu ama kesesi oluşmadı düştü. Şimdi tüp bebek yaptırdılar ve salı günü heyecanla sonucu bekliyoruz:KK16:

Herkese merhaba,
Adet kanamam geciktiği için (psikolojik nedenle arada olur) ilaç kullanıyorum. Adetim gelince hemen gidip kontrol olmak ve tüp bebek tedavisine başlamak istiyorum. ancak hangi merkeze gideceğime hala karar veremedim :KK43:
Brüksel tüp bebek merkeziyle görüştüm, emin değilim. buradan yardımcı olur musunuz? Forumda yeniyim, belki iyi bir forum başlığı önerirsiniz.
Allah herkese bebeğini kucağına almayı nasip etsin...

Merhaba.

Biz şişli memoriale gidiyoruz. Öncelikle sorunuza göre uzman bir doktor ve ekip araştırın. Bizim sorunumuz azosperm.

Bendee varım ve acayip heyecanlıyım sadece ya olmazsa korkusu ara sıra geliyor Allah kısmet ederse Ağustos da bebeğime gidiyorum Allah hepimize bu süreçte sabır versin hayırlar versin inşallah

Merhaba arkadaslar,
Bende bu forumda yeniyim. Bugun yarin regl olmak uzereyim. Nasibse ignelere baslicam. İlk denemem olucak. İki tupumde tikanik oldugu ivin adilama denenmeden tup bebek onerildi. İstanbul tup beberk merkezi Aret Kamar'in hastasiyim. Bu mubarek RAMAZAN-İ SERİF'in yuzu suyu hurmetine evlat hasreti ceken herkese hayirli ,saglikli, salih ve saliha evlatlar nasib etsin onsalkah amin. Sizlerden ve kendimden yuz gulduren hayirli haberler duyma umuduyla. Hepiniz icin dua eder hepinizden dua beklerim.. Hayirli ramazanlar. :))

Merhaba arkadaslar,
Bende bu forumda yeniyim. Bugun yarin regl olmak uzereyim. Nasibse ignelere baslicam. İlk denemem olucak. İki tupumde tikanik oldugu ivin adilama denenmeden tup bebek onerildi. İstanbul tup beberk merkezi Aret Kamar'in hastasiyim. Bu mubarek RAMAZAN-İ SERİF'in yuzu suyu hurmetine evlat hasreti ceken herkese hayirli ,saglikli, salih ve saliha evlatlar nasib etsin onsalkah amin. Sizlerden ve kendimden yuz gulduren hayirli haberler duyma umuduyla. Hepiniz icin dua eder hepinizden dua beklerim.. Hayirli ramazanlar. :))
Canım Allah hayırlı uğurlu etsin inşallah Allah Hz. Eyübün sabrından nasip etsin hepimize biz aciziz isyankarız Allah isyan edenlerden etmesin bedenimizden mahrum etmesin

Merhaba arkadaslar,

Canım Allah hayırlı uğurlu etsin inşallah Allah Hz. Eyübün sabrından nasip etsin hepimize biz aciziz isyankarız Allah isyan edenlerden etmesin bedenimizden mahrum etmesin
amin canim ecmain :)

Merhaba,
Görümcemde de yumurta çatlamıyor, eşi sağlıklı. 2 kez aşılama oldu, ilki tuttu ama kesesi oluşmadı düştü. Şimdi tüp bebek yaptırdılar ve salı günü heyecanla sonucu bekliyoruz:KK16:

Insallah olumlu olr peki neden catlamiyor benim hormonlar normal cikiyor

bugün 9:30 gibi hastanedeydik embriyolog bilgi verdi 5 bebişim blast olmuş :) durumları gayet iyiymiş özellikle 3ünün :) drum bir tane istiyorum ikiz istemiyorum bunlar ikiz olabilir erken doğum riskin olur ben senin bebekle çıkmanı istiyorum gerisini 2 şer donduralım dedi ama karar senin dedi ben de druma güvendim 1 tane istedim bu melek tutmazsa sonraki tanktakiler de bunun gibi onları veririz dedi
Allaha çok şükür iyi geçti 11 temmuz büyük gün :) dualarınıza ihtiyacım var :)

Merhaba arkadaslar,

Bendee varım ve acayip heyecanlıyım sadece ya olmazsa korkusu ara sıra geliyor Allah kısmet ederse Ağustos da bebeğime gidiyorum Allah hepimize bu süreçte sabır versin hayırlar versin inşallah

Ben dış gebelik nedeniyle bir operasyon geçirdim, bir tüpüm alındı, eşimde sperm azlığı var. Bir de yaşım 40...

kızlar hyırlısı ile tedavilerinize başlarsınız ve sonu bebişli olur inşallah :)

X